• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 17:49

Nowości Nowości dla Oukitel

Mapa strony Oukitel » Dział : Oukitel

Oukitel,opinie, pytania, problemy, Romy i modyfikacje

Oukitel WP8Pro Ustawienia

Witam, czy ma ktoś już taki model?
Mam jak nigdy problem z ustawieniami, mianowicie (przypuszczam) nie mogę wyłączyć zainstalowanego Launchera, który nie pozwala mi na ustawienie osobnego menu z aplikacjami, wszystkie apki są na ekranie i nie mogę ich "usunąć" aby dodać te które, ja chcę, aby były.
Poza tym zauważyłem, że menu jest po polsku i angielsku, ale akurat to nie jest jakiś problem.
Czy ktoś zetknął się z podobnym problemem? Niekoniecznie w tym ...
Czytaj więcej : Oukitel WP8Pro Ustawienia | Wyświetlone : 1736 | Odpowiedzi : 0


Oukitel - lista telefonów z wbudowanym malware od producenta

Jak w temacie, budujemy listaę telefonów Oukitel z wbudowanym malware od producenta. Lubią to robić w budżetowcach.

Główne problemy to:
-włączanie trybu cichego
-kradzież danych osobistych
-wyskakujące strony www (pop up)

Problemy pojawiają się po kilku miesiącach użytkowania. Antywirusy przeważnie nic nie pokazują.

Lista:
1. Oukitel C8
2. Oukitel U8
Czytaj więcej : Oukitel - lista telefonów z wbudowanym malware od producenta | Wyświetlone : 1959 | Odpowiedzi : 0


Oukitel C8

Hej,

2 oukitele kupione od różnych dostawców po połączeniu do internetu otwierają randomowe stronki i wlącza się tryb cichy telefonu.
Albo to przez brak update dla tego telefonu albo chińczycy zainstalowali jakiś syf od siebie.
Jak wykryć jaki program coś takiego wymusza?
Czytaj więcej : Oukitel C8 | Wyświetlone : 1567 | Odpowiedzi : 2


Aktualizacja w Oukitel MIX2

Cześć;

Posiadam Oukitel Mix2 od ponad roku.
Ma on wbudowany program Bezprzewodowa aktualizacja lecz nigdy żadnej nie pobrał.
Jest w nim dodatkowa funkcja Aktualna lokalizacja i przenosi mnie no systemu plików abym ją podał.
Wie ktoś jak to zrobić ?
Czytaj więcej : Aktualizacja w Oukitel MIX2 | Wyświetlone : 1660 | Odpowiedzi : 3


Oukitel k6000 pro przestał działać

Witajcie mam następujący problem, proszę o pomoc, może ktoś borykał się z podobnym.

Telefon zaciął się, uruchomił ponownie i zapętlił w intro. Pokazywał się napis oukitel znikał i znowu pojawiał i nie mogłem nic z tym zrobić. Po godzinie przestał i gdy próbowałem włączyć sytuacja się powtarzała.
Obecnie nie reaguję na włączenie, ale reaguję na volume on+ power. Tam czegokolwiek nie wybiorę telefon się wyłącza...

Uprzejmie proszę o pomoc.

Pozdrawiam!
Czytaj więcej : Oukitel k6000 pro przestał działać | Wyświetlone : 1360 | Odpowiedzi : 2


Oukitel k10000pro. 4g

Witam
Telefon działa tylko na 3g sieć nju mobile
Co zrobić by śmigało 4g?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Oukitel k10000pro. 4g | Wyświetlone : 1400 | Odpowiedzi : 4


Oukitel K6

Ktoś jest w posiadaniu tego telefonu? Jak bateria,soft itp. Czy warto kupic?Obrazek

Wysłane z mojego C106-9 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Oukitel K6 | Wyświetlone : 1460 | Odpowiedzi : 3


Oukitel K3

Od trzech tygodni jestem posiadaczem w/w modelu. Podzielę się swoim spostrzeżeniami. Telefon ogólnie ciekawy w moimi odczuciu lepszy od swojego wzorca tj. Sony Xperia XZ Premium, choć ma pewne wady. Trochę ciężki, co daje się odczuć przy dłuższym korzystaniu np. z netu., bateria 6000mA wytrzymuje mi do 2-ch dni, pewnie gdybym tylko telefonował to wytrzyma 4 dni, zdjęcia robi dość ładne, natomiast nagrywanie filmów to nieporozumienie brak płynności rejestracji klatek przy obiektach w ruchu, szybka ...
Czytaj więcej : Oukitel K3 | Wyświetlone : 2173 | Odpowiedzi : 6


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama