• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 10:36

Nowości Nowości dla OPPO, OnePlus

Mapa strony OPPO, OnePlus » Dział : OPPO, OnePlus

OnePlus One, OnePlus Two, opinie, pytania, problemy. zakup, ROOT, ROM, modyfikacje. Telefony OPPO

Realme C2 - miał już ktoś w rękach?

Jak w tytule. Może mi ktoś potwierdzić przyzwoitą jakość tego telefonu? Dość dużo jest na YouTube filmików z Azji i to w pozytywnym tonie. Dziś zauważyłem jeden w naszym języku. Trudno się na nim oprzeć, bo to jedyny film na kanale.
Inna rzecz. Mam nadzieję, że w stosownym miejscu umieścił swoje pytanie. Marki Realme nie ma nawet wśród "innych" na forum, a z tego co w tej recenzji powiedziano - marka należy do tego samego ...
Czytaj więcej : Realme C2 - miał już ktoś w rękach? | Wyświetlone : 8693 | Odpowiedzi : 4


Czy warto kupis oneplus 7

jestem posiadaczem OnePlus 5t od prawie 2 lat - z tego modelu jestem ogólnie zadowolony ale widząc jak bardzo zmieniła się sytuacja zastanawiam się nad zmianą telefonu, myślałem o 6t, 7 lub 7pro i wstępnie zdecydowałem się na 7 ale nie wiem czy to dobry wybór? Chętnie posłucham co macie do powiedzenia w tym temacie. Pozdrawiam i oczekuję na widomości.
Czytaj więcej : Czy warto kupis oneplus 7 | Wyświetlone : 1963 | Odpowiedzi : 2


OP6 slow motion

Witam, ktoś wie dlaczego op6 nie ma słów motion w 960fpsach? To przez sprzęt czy kwestia software?
Czytaj więcej : OP6 slow motion | Wyświetlone : 2530 | Odpowiedzi : 1


NFC OnePlus 3 konfiguracja

Siemanko mam problem z korzystaniem z NFC ;/
No to od początku:
Telefon przyszedł do mnie z androidem 6.0 po włączeniu po kilku aktualizacjach jest android 8.0.0 i OxygenOS 5.0.6. Przy próbie uruchomienia google pay wywalało błąd i aplikacja się nie uruchamiała. SafetyNet też nie przechodziło poprawnie. Oczywiście wszystko na zablokowanym bootloaderze i bez Roota. Postanowiłem odblokować bootloader i wgrać TWRP - poszło z tym bez problemów. Przez TWRP wgrałem Magisk 17.1. Po tej operacji ...
Czytaj więcej : NFC OnePlus 3 konfiguracja | Wyświetlone : 5038 | Odpowiedzi : 15


Oprogramowanie 1+3

Siemanko :) Zamówiłem 1+3 A3003 i teraz mam kilka pytań zanim do mnie dojdzie. Polecacie jakiś soft czy najlepiej zostać przy Oxygen OS? Zależy mi na płynności działania, dobrej jakości zdjęć oraz płatnośći NFC w ING. Recenzji sporo się naoglądałem i naczytałem ale o NFC nikt więcej nie pisze czy mówi czy działa bez problemu.
Czytaj więcej : Oprogramowanie 1+3 | Wyświetlone : 2664 | Odpowiedzi : 3


Jaki śrubokręt do OnePlus 3

Jak w temacie - chcę zakupić śrubokręt (najlepiej jakiś zestaw serwisowy do smartfonów), którym rozkręcę mojego wysłużonego OnePlus 3, ale nie wiem co będzie odpowiednie. Może ktoś napisać jaki zestaw się nada lub chociaż jakiego rozmiaru śrubokrętu szukać?
Czytaj więcej : Jaki śrubokręt do OnePlus 3 | Wyświetlone : 7919 | Odpowiedzi : 3


Kupno Op3t

Są jakieś sklepy gdzie można jeszcze dostać nowego op3t? Czy zostały same używki na allegro?
Czytaj więcej : Kupno Op3t | Wyświetlone : 3925 | Odpowiedzi : 5


Telefony z Chin w najlepszych cenach.

Telefony Xiaomi i inne chińskie w najlepszych cenach.
>>Okazje, promocje i kupony na chińskie telefony<<
Czytaj od ostatniego wpisu, aktualne kupony zniżkowe.
Okazje i promocje z chińskich sklepów: kupony-rabatowe-aliexpress-gearbest-i-pozostala-chinskie-sklepy-t34844-60.html#p358110



Jeszcze więcej okazji, kuponów i cebulowych ofert z chińskich sklepów: https://www.facebook.com/groups/1617013738540194/
https://www.facebook.com/groups/896933127040326/
Czytaj więcej : Telefony z Chin w najlepszych cenach. | Wyświetlone : 3897 | Odpowiedzi : 0


OnePlus 3

System: Android N
OnePlus 3 - (OxygenOS ^ LineageOS), Kolory domyślne!!! (nie pisać że niejasne bak barw itp)
U góry LineageOS 14.1 (2017-03-02), u dołu Oxygen OS 4.0.3 (2017-02-13)
https://www.youtube.com/watch?v=ksi4JpJQVgA
Oxygen OS 4.0.3 chyba 100% PL nie napotkałem nic jeszcze w ENG
LineageOS 14.1 chyba z 70-80% PL sporo w ENG Do dodatkowa zawiesza się sam od siebie.
Czytaj więcej : OnePlus 3 | Wyświetlone : 5469 | Odpowiedzi : 6


[Recenzja] OnePlus ONE

Witam

Poniżej krótka recenzja telefonu OnePlus ONE.

Intro:

Opisywane telefon w wersji 64GB sandstone black na rynek EU, czyli z 2 latnią gwarancją. Cena 309 EUR (+ koszt wysyłki z DE do PL). Od zamówienie do otrzymania telefonu czekałem ok 7 dni.

Specyfikacja techniczna:
https://oneplus.net/one#specifications

Zawartość paczki:
Dostajemy 2 paczki, 1 z telefonem, kablem usb i pinem do Sima, oraz 2 z ładowarką w wersji EU.
Obrazek

Powiem tutaj, ...
Czytaj więcej : [Recenzja] OnePlus ONE | Wyświetlone : 7607 | Odpowiedzi : 9


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama