• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 13:35

Nowości Nowości dla MEIZU

Mapa strony MEIZU » Dział : MEIZU

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Meizu X8

Nie znalazłem wątku dla tego modelu, może ktoś ma? Podzieli się swoimi spostrzeżeniami z uzytkowania i działania. Ciekawa alternatywa dla Redmi Note 7...
Czytaj więcej : Meizu X8 | Wyświetlone : 2619 | Odpowiedzi : 7


Meizu 16th zmiana zegara blokady ekranu głównego

Witam,
czy wiecie może jak zmienić zegar blokady ekranu głównego.
Czytaj więcej : Meizu 16th zmiana zegara blokady ekranu głównego | Wyświetlone : 2086 | Odpowiedzi : 3


[Meizu mx6] problem ze sklepem play - aplikacje nie pobieraj

Witam
Mam ponowny problem z poprawnym działaniem sklepu play (mam pobrane stąd- https://google-play-services.apkcafe.pl/meizu/mx6 ) na MX6, wersji systemu android 7.1.1, Nr kompilacji Flyme 7.0.0.0G.

Żadna aplikacja nagle nie chce się pobierać ani aktualizować - ciągłe info 'Czekam na pobieranie...'. Poprzednim razem dodatkowo w ogóle nie chciał uruchomić się YouTube - wymagano aktualizacji aplikacji, a podczas próby pobrania/aktualizacji występował błąd (nie pamiętam komunikatu).

Po przywróceniu telefonu do ustawień fabrycznych i ...
Czytaj więcej : [Meizu mx6] problem ze sklepem play - aplikacje nie pobieraj | Wyświetlone : 2511 | Odpowiedzi : 4


Meizu 16 vs 16th

Czy te telefony różnią się czymś oprócz procesora? Snap 710 byłby dla mnie wystarczający a powinien być bardziej energooszczędny od 845.
Czytaj więcej : Meizu 16 vs 16th | Wyświetlone : 2661 | Odpowiedzi : 6


Meizu M2 - aktualizacja do G6.2.1?

Od niedawna są problemy z softem, więc przydałoby mi się w końcu zaktualizować go do działającej wersji. Aktualnie mam 4.5.3.2A, a wiem że z instalowaniem różnych wersji są problemy. Dlatego właśnie chcę się dowiedzieć w jakiej kolejności muszę instalować softy, żeby w końcu mieć ten najnowszy?
Czytaj więcej : Meizu M2 - aktualizacja do G6.2.1? | Wyświetlone : 2373 | Odpowiedzi : 3


Meizu M2 mini problem z usługami Google

Wygląda na to, że Google zrobiło użytkownikom starszych telefonów brzydki prezent na mikołajki. Zaczęło blokować usługi ze względu na wersję Androida (od lolipopa w dół). Problem objawia się tym, że po podłączeniu konta google, po ok minucie wylogowuje z konta z żąda powtórnej autoryzacji. Dzięki google...
Czytaj więcej : Meizu M2 mini problem z usługami Google | Wyświetlone : 20576 | Odpowiedzi : 26


Meizu Pro 6+ problem z działaniem playera TVN

Żona lubi czasem oglądać jakieś pierdoły, a tu sru... 4 minuty reklam, które działają, a potem komunikat, że urządzenie nie obsługuje vinewide modular. Da się jakoś ugryźć ten problem? O co w ogóle chodzi, bo w necie o tym ustrojstwie w powiązaniu z androidem piszą niewiele, wszystko co znalazłem odnosi się raczej do kompów.

T.
Czytaj więcej : Meizu Pro 6+ problem z działaniem playera TVN | Wyświetlone : 2966 | Odpowiedzi : 4


Meizu m2 mini - telefon nie przesyła danych tylko sie ładuje

Witam. Jak podałem w temacie, mam problem, z przesyłem danych między telefonem, a komputerem (PC, Windows 7 64bit). Może napisze, co już zrobiłem, żeby sie tego problemu pozbyć. Dodam, że jest od nie dawna, wcześniej działał.

Telefon był sprawdzany na 3 kablach usb i był podpinany do 7 gniazd usb. Za każdym razem to samo. Żadnego komunikatu, ani nic, tylko ładowanie. Dodam, że na innych telefonach (starszych), wszystko działa.
Tryb debuggingu: włączony.
Ustawione są połączenia ...
Czytaj więcej : Meizu m2 mini - telefon nie przesyła danych tylko sie ładuje | Wyświetlone : 2948 | Odpowiedzi : 7


Meizu M2 note Sklep Play nie działa.

Kilka dni temu przestał mi działać sklep play, to znaczy próba otwarcia sklepu konczyła się białym ekranem na którym nic sie nie działo i tak stało. W ogóle telefon zaczal sie dziwnie zachowywac, np. proba przywrócenia ustawien fabrycznych konczyła sie niczym, nic sie nie robiło. Sciagnalem najnowszy rom, power i vol +, wgrałem, zaznaczyłem System upgrade i clear data i Start. Zrobiło się, system wstał, zainstalowalem google installer, potem usługi i sklep google. Na poczatktu ...
Czytaj więcej : Meizu M2 note Sklep Play nie działa. | Wyświetlone : 2958 | Odpowiedzi : 1


Meizu M2 Note ,problem po wymianie baterii

Witam.
Mam następujący problem... Wymieniłem baterie w Meizu M2 Note na nową.Niestety po tym zabiegu telefon dostał dziwnej przypadłości...Ładuje rom,ale po 3-5 sekundach od pojawienia sie pulpitu ,wyskakuje informacja,że bateria jest przegrzana i telefon się wyłącza. No dobra ,myślę bateria do kitu...wkładam starą,a tu ten sam problem... Zmieniałem juz romy na wszystkie jakie sa dostepne. Na wszystkich to samo. Moż ktoś z kolegów miał podobny problem? Byłbym wdzięczny za każdą sugestię...
Czytaj więcej : Meizu M2 Note ,problem po wymianie baterii | Wyświetlone : 3786 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron