• Reklama

Teraz jest 18 kwi 2024, o 17:27

Nowości Nowości dla LeTV LeEco

Mapa strony LeTV LeEco » Dział : LeTV LeEco

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

[ROM] Letv x500 z Android 7.1.2

Witam,

Wątpię żeby ktoś jeszcze miał ten telefon i tu zaglądał, ale w razie czego podzielę się moim małym odkryciem.

https://forum.xda-developers.com/leeco- ... W0pRv_LxWU

Tutaj dostępny jest w raz instrukcją wgrania świetny ROM oparty na crdroid z czystym Androidem 7.1.2. Co w nim jest takiego świetnego? Otóż mój stary x500 z fabryczną baterią 3000 mA po 5 latach użytkowania ma faktyczną pojemność baterii ok. 1800 mA (zmierzone programem AccuBattery), co ...
Czytaj więcej : [ROM] Letv x500 z Android 7.1.2 | Wyświetlone : 1965 | Odpowiedzi : 0


Szyfrowanie danych LeEco x722

Czy Le 3 pro x722 były szyfrowane?
Oddałem mojego rozbitka na odzysk danych , jesteśmy na etapie wylutowania kości pamięci i odczycie na innym urządzeniu, jednakże stoimy przed wyzwaniem czy ten model LeEco już były szyfrowane.Ma ktoś pewną informacje?

Oszczędzi mi to sporo czasu i pieniedzy.
Czytaj więcej : Szyfrowanie danych LeEco x722 | Wyświetlone : 1787 | Odpowiedzi : 0


LeTV LeEco Le Max 2 ekran zwariował

LeTV LeEco Le Max 2 wyświetlacz przestał działać prowidłowo. Połowa wyświetlacza robi się różowa po chwili mam negetyw na pulpicie albo całkiem czarny. telefon działa normalnie. Kupiony na banggood i jeszcze nie minął rok od zakupu ale wątpię żebym coś u nich zdziałał. Co się popsuło i kto mi to naprawi ?
Czytaj więcej : LeTV LeEco Le Max 2 ekran zwariował | Wyświetlone : 1882 | Odpowiedzi : 8


Cool 1 stracił dźwięk z zewnętrznego głośniczka po upadku.

Fon mamy zaliczył upadek. Upadek z niskiej wysokości - może 40cm, ale pechowy, bo akurat kabel miał podłączony. Jak poruszać wtyczką w gnaizdku ładowania, to dźwięk się pojawia, ale potem już go brak. Mama zrozpaczona, bo go uwielbiała.

Pytanie. Co mogło pójść - lut się gdzieś kruszy, czy złączka głośnika mogła poluzować? Czy jest sens to naprawiać? Będę musiał ściągać ekran znów - czyli spore ryzyko uszkodzenia ekranu. Po wymianie przymocowany był paskami klejowymi 3M, ...
Czytaj więcej : Cool 1 stracił dźwięk z zewnętrznego głośniczka po upadku. | Wyświetlone : 1812 | Odpowiedzi : 3


Ekran do X526

Czesc. Potrzebuję kupić ekran do X526. na ali zamówiłem do x526 i niestety nie mają na stanie, pisałem do innych sprzedawców i tak samo. Czy wyświetlacz od X620 pasuje do tego LeTv? Na zdjęciach wygląda identycznie.
A może ktoś tu na tym forum ma ekran do X526?
Czytaj więcej : Ekran do X526 | Wyświetlone : 1852 | Odpowiedzi : 0


Leeco x526 nie ładuje się po wymianie wyświetlacza

Witam serdecznie. Jak w temacie. Wczoraj wymieniłem wyświetlacz i telefon normalnie działał. Dzisiaj jest tak ze po podłączeniu telefonu miga czerwona dioda a po chwili pojawia się ikona ładowania. Ale nieset telefon się nie ładuje. Po ponownym podłączeniu sytuacja jest taka sama... czerwona dioda i znów ikona ładowania... Mogę wejść w TWRP czy botloadera.... wiec chyba uceglenie odpada..... Jakieś pomysły?
Czytaj więcej : Leeco x526 nie ładuje się po wymianie wyświetlacza | Wyświetlone : 3643 | Odpowiedzi : 13


ekran do le max 2

Cześć! :)

Muszę wymienić ekran w moim le max 2, ale za każdym razem kiedy zamówię jakiś z aliexpress otrzymuje odpowiedź po 2 dniach, że nie mają go na stanie.
Mógłby ktoś poratować jakąś sprawdzoną aukcją lub sklepem, gdzie bez problemu dostanę ten ekran?
Z góry dzięki za pomoc! :)
Czytaj więcej : ekran do le max 2 | Wyświetlone : 2209 | Odpowiedzi : 2


LEtV x526 uruchamia sie w recovery

witam. Wczoraj mojej zonie samoistnie uruchomił sie w trybie recovery. Pomyślałem że może przez przypadek zrbiła jakiś format. Po wgraniu systemu telefon cały czas uruchamia sie w trybie recovery.Jakieś pomysły?
Czytaj więcej : LEtV x526 uruchamia sie w recovery | Wyświetlone : 2228 | Odpowiedzi : 5


Rom i gapps

Witam, mam problem polegający na tym ze po zainstalowaniu gapps, mianowicie muszę wpisać email który był kiedyś wpisany na tym telefonie, najgorsze jest to że poprzednie konto zrobiłem na szybko i nie pamiętam żadnych danych da się coś z tym zrobić ? Drugie pytanie jaki stabilny room polecanie do le max 2 ?

Z góry dzięki pozdrawiam
Czytaj więcej : Rom i gapps | Wyświetlone : 2087 | Odpowiedzi : 1


Plyta glowna

Witam wszystkich!Zakupilam Leeco pro3!Byl juz u 5 magikow I only nie potrafi mi go naprawic!Najprawdopodobnie uszkodzona plyta glowna!Ktos cos Pomoze?
Czytaj więcej : Plyta glowna | Wyświetlone : 2275 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165130 • Liczba wątków: 5434 • Liczba użytkowników: 39523

  • Reklama