• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:55

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Fotograficzny smartfon, następca Mi Note 10

Hej szukam telefonu- następcy Mi Note 10 pro.

Cena (bez VAT):coś około 2k netto
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: duży, coś jak w 10
Ilość RAM/ROM/Procesor: muszą jakieś być ;)
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: tylko Xiaomi
(ewentualnie Samsung, ale Huawei nie zniosę :D)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tam gdzie znajdę taniej
Wymagania (parametry, funkcje)/Opis:
Ok, więc szukam telefonu do robienia zdjęć. Coś co zastąpi mi lustrzankę itp, zdjęcia na bloga/insta podróżniczego, smartfon do fotografowania czarnego psa w złym ...
Czytaj więcej : Fotograficzny smartfon, następca Mi Note 10 | Wyświetlone : 1077 | Odpowiedzi : 4


Szukam dla siebie smartfona do 4 k

Dobry wszystkim
Przychodzę z trudną misją
Szukam dla siebie telefonu do ok 3-4k
Obecnie mam s10+ i chętnie bym to za okno wyrzucił
Jestem kierowcą w pizzeri ok 12h dziennie i telefon zdycha ok 18-19 (licząc zaczęcie od 12)
Potrzebowałbym telefonu z dużą bateria, topowym procesorem i najlepiej z Jackiem 3.5mm
Brak Jacka przeżyję ale najbardziej zależy mi na baterii i wydajności
Mapy, muzyka itp
Czytaj więcej : Szukam dla siebie smartfona do 4 k | Wyświetlone : 2361 | Odpowiedzi : 3


Jaki smartfon?

Nie sądziłem, że będę kiedyś miał z tym problem, ale jest wszystkiego po prostu za dużo i rodzą się dylematy .
Szukam telefonu. Dla odniesienia mam teraz Honor 20 Pro i telefonu bym nie zmieniał za nic, gdyby nie to, że postanowił się zepsuć. Na czym mi zależy? Skoro każdy się prześciga w
Ilości oczek z tyłu to chciałbym mieć dobry aparat - nie jestem fotografem ale czasami potrzebuje zrobić zdjęcie, gdzie nie będzie mi ...
Czytaj więcej : Jaki smartfon? | Wyświetlone : 3002 | Odpowiedzi : 16


Gdzie kupię repliki 1:1

Gdzie obecnie można kupić w Polsce repliki 1:1 iPhone, Galaxy czy Huawei P30? Interesuje mnie wysyłka z Polski, w najgorszym wypadku z Europy. Na Ebay widziałem ofertę aczkolwiek jak dla mnie jest za drogo. Może ktoś z was ma do sprzedania?
Czytaj więcej : Gdzie kupię repliki 1:1 | Wyświetlone : 3353 | Odpowiedzi : 0


Tani (300-500), duży, JASNY, z dobrym GPS i niezłą baterią?

Telefon pod mapy turystyczne (Osmand/Maps.me) - rower, pieszo itp.
Mam PPTV King 7s, ekran duży (szeroki!), niestety boleśnie ciemny - nie zwróciłem uwagi na ten parametr przy zakupie.
Czego szukać w kwocie do 350-500 zł? PPTV kosztował poniżej 300 ;)

Piotr
Czytaj więcej : Tani (300-500), duży, JASNY, z dobrym GPS i niezłą baterią? | Wyświetlone : 1620 | Odpowiedzi : 0


4HUAWEI P30 lite

Witam wszystkich! Przez długi czas model HUAWEI P30 lite był uważany za "świecidełko" klasy średniej. Teraz ten gadżet jest raczej wśród najlepszych telefonów z aparatem budżetu, bo poważnie sagged w zakresie ceny, ale nie przestał zachwycać klientów z doskonałych zdjęć. Za fotografowanie odpowiada potrójny aparat, w tym 24-megapikselowy obiektyw główny, 8-megapikselowa matryca szerokokątna o polu widzenia 120 stopni oraz dodatkowy 2-megapikselowy czujnik głębi, który sprawdził się doskonale w fotografii portretowej. Opatentowana sztuczna inteligencja doskonale dostosowuje ...
Czytaj więcej : 4HUAWEI P30 lite | Wyświetlone : 2109 | Odpowiedzi : 1


Jaki telefon z ładowaniem indukcyjnym + dual sim do 1500zł

Witam, ogromna prośba siedzę już kilka dni i szukam telefonu do pracy musi posiadać ładowanie indukcyjne gdyż jeżdżę dużo samochodem i jest to po prostu wygoda oraz musi mieć miejsce na 2 karty to są główne kryteria. Oczywiście fajnie jakby miał dobrą baterie, aparat etc. najlepiej do kwoty 1500zł. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!
Czytaj więcej : Jaki telefon z ładowaniem indukcyjnym + dual sim do 1500zł | Wyświetlone : 1877 | Odpowiedzi : 0


budżetowiec z dobrym aparatem

Witajcie,
moja luba myśli o zmianie telefonu, z sharpa c10 na coś żwawszego, jednak jej priorytetem jest aparat.
Czy w okolicach 500 zł znajdę coś sensownego? nie musi być to najnowsza konstrukcja :)
Czytaj więcej : budżetowiec z dobrym aparatem | Wyświetlone : 1772 | Odpowiedzi : 9


Wybór pomiędzy dwoma smarfonami realme 6 pro i 7 pro.

Witam.
Jako że już kiedyś radziłem się Was co do wyboru telefonu i był to strzał w dziesiątkę,pomyślałem że i teraz doradzicie dobrze.
Otóż dwa smartfony,dwa tej samej firmy i dwa w prawie identycznej cenie.
Realme 7 pro i Realme 6 pro. Może ktoś z Was miał lub ma z nimi do czynienia i doradzi który lepiej kupić,wiem już dużo na temat tych smartfonów bo analizuje od tygodnia i nie moge zdecydować. Absolutnie nie chce ...
Czytaj więcej : Wybór pomiędzy dwoma smarfonami realme 6 pro i 7 pro. | Wyświetlone : 1613 | Odpowiedzi : 2


Klasyczny z klawiaturą i mocną baterią.

Cześć,

Po lekturze dotyczącej CAT35, Nokii 800 i Hammer 4+/5 i ich problemów z działaniem KaiOS postanowiłem napisać tutaj. Taka ostatnia deska ratunku.
Rodzic skutecznie utopił Samsung Solid i teraz przeglądam internety w poszukiwaniu następcy i płaczę bo jest dramat.

Szukam telefonu:
Cena (bez VAT): najchętniej do ~300 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: ~2"-2,5"
Ilość RAM/ROM/Procesor: tyle, żeby nie zacinał.
Dual/Single sim: single wystarczy
Preferowane marki:
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): obojętne
Wymagania (parametry, funkcje): radio FM, intuicyjne menu - ...
Czytaj więcej : Klasyczny z klawiaturą i mocną baterią. | Wyświetlone : 1430 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama