• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 03:46

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Wymiana baterii apple

siema siema mam w planach wymienienie baterii w moim telefonie (iPhone 6s) i ogólnie widziałem filmiki ze można to wymienić samemu ale ja za bardzo w naprawianie dobry nie jestem wiec wole to oddać w ręce „specjalisty”. I teraz pytanko, czy może to zrobić jakiś najzwyklejszy serwis czy muszę gdzieś zapierdzielac daleko?
dzieki za pomoc z góry
Czytaj więcej : Wymiana baterii apple | Wyświetlone : 5334 | Odpowiedzi : 1


Nowy telefon

Hejka, Zakładam wątek, bo chce zkaupic nowy telefon, a prawda jest taka, ze co roku coś się zmienia, wchodzą jakieś nowości. Co polecacie ? Nie za miliony monet...błagam
Czytaj więcej : Nowy telefon | Wyświetlone : 1841 | Odpowiedzi : 2


Brak internetu w telefonie

Witam. Kupiłam synowi telefon komórkowy z Chin. Włożona karta operatora Play. Włączona transmisja danych, roaming. Niestety cały czas brak internetu. Na Wi-Fi działa. Model Smartphone Leioa M11 Pro
Czytaj więcej : Brak internetu w telefonie | Wyświetlone : 2578 | Odpowiedzi : 14


Telefony od 1200-1500

Witam,jakie są najlepsze smartfony w przedziale cenowym do 1500
Czytaj więcej : Telefony od 1200-1500 | Wyświetlone : 2000 | Odpowiedzi : 3


Jaki to tablet

Witam.

Szukam nazwy producenta tego tabletu, w papierach i na opakowaniu nic nie ma. Jaki najlepszy Rom na niego wrzucić?

Z góry dziękuję.
Czytaj więcej : Jaki to tablet | Wyświetlone : 2316 | Odpowiedzi : 0


Android i przeglądarka z systemu Windows???

Pytanie czy w jakiś sposób da się na androidzie uruchomić przeglądarkę z systemu Windows? O co chodzi, wyjeżdżam na ładnych kilka dni i będę miał bardzo mocno ograniczony dostęp do laptopa czy komputera a pracuję z przeglądarką i skryptami wrzuconymi do TamperMonkey. Niestety mimo że można dodatek TamperMonkey zainstalować na androida to jakoś nie bardzo to działa. Dlatego zastanawiam się czy jest jakiś patent na to. Do tej pory przyszło mi tylko do głowy poszukać ...
Czytaj więcej : Android i przeglądarka z systemu Windows??? | Wyświetlone : 1697 | Odpowiedzi : 3


Re: Takiej obudowy do Huawei szukam...

/ten temat mozna dla porzadku usunac/ tego modelu nie a w sprzedazy
Czytaj więcej : Re: Takiej obudowy do Huawei szukam... | Wyświetlone : 3208 | Odpowiedzi : 0


Problemy z telefonem

Kupiłem chiński telefon i na tej stronie są reklamy: "jakiś url" Czy mogę to jakoś naprawić?
Czytaj więcej : Problemy z telefonem | Wyświetlone : 1650 | Odpowiedzi : 2


Telefon za 600-1000 PLN z dobrym aparatem

Witam,

Przyszedł czas aby zastąpić mojego leciwego Mi4.
W związku z powyższym szukam telefonu w budżecie 600-1000 max. Zakup planuje w przeciągu 2 miesięcy, nie wykluczam a nawet preferuję z racji ceny zakup w Chinach poprzez Ali, GB czy inne tego typu.
Podstawowym i najważniejszym wymogiem jest jak najlepszy aparat w telefonie, robiący możliwie jak najlepsze zdjęcia także po zmroku. Do tego stabilność i szybkość działania.
Możecie polecić jakiś model w tej cenie spełniający kryteria? ...
Czytaj więcej : Telefon za 600-1000 PLN z dobrym aparatem | Wyświetlone : 2304 | Odpowiedzi : 1


Jaka cena ?

Witam
Przymierzam się do kupna telefonu jak w linku, lecz nie wiem, która cena obowiązuje. Kiedy 42,25 lub 56,10
US $42.25 - 56.10
https://pl.aliexpress.com/item/40002980 ... b201603_55

pozdrawiam
Czytaj więcej : Jaka cena ? | Wyświetlone : 1991 | Odpowiedzi : 11


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron