• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 11:10

Nowości Nowości dla Dual SIM

Mapa strony Dual SIM » Dział : Dual SIM

Forum o telefonach na dwie karty SIM

2 sim, internet i połączenia

Witam, czy ktoś może mi tutaj tak jasno wyjaśnić jak dokładnie działa dualsim?
Jakbym miał 1 kartę dajmy na to z orange, która byłaby głównie od połączenia danych i 2 z plusa na połączenia....
To jest na to jakiś config już w telefonie, czy po prostu telefon używa ich naprzemiennie?
Rozmyślałem kupno telefonu właśnie z takim ułatwieniem, jednak nie o końca wiem, czy będzie mi się to opłacać i na jakiej zasadzie to działa,
więc ...
Czytaj więcej : 2 sim, internet i połączenia | Wyświetlone : 3310 | Odpowiedzi : 6


Ulefone Vienna ,problem ze slotem

Witam,otóż mam problem z telefonem Ulefone Vienna. Nie widzi żadnej karty micro sd. Dwie karty sim działają bez problemu.SD nie jest również wyrywana po podpięciu telefonu do komputera.Karty działają na innych urządzeniach.Proszę o pomoc.
Czytaj więcej : Ulefone Vienna ,problem ze slotem | Wyświetlone : 3293 | Odpowiedzi : 1


Problem z dual sim w LeEco Le 2 X520

Witam wszystkich! :-)

Jest to mój pierwszy wątek/post. Mam problem ze swoim telefonem, a dokładnie z pracą na dwóch kartach sim. Działa tylko drugi slot, przy pierwszym pojawia się "no service" i nie można wybrać sieci manualnie ani automatycznie. Wyskakuje komunikat "Error while searching for networks" przy wyborze ręcznym. Transmisja danych oraz WI-FI działają. W ustawieniach też wykrywa telefon kartę. Problem jest tylko z siecią. Czy to ...
Czytaj więcej : Problem z dual sim w LeEco Le 2 X520 | Wyświetlone : 3163 | Odpowiedzi : 4


Telefon 4 sim, a łączenie z internetrm

Kupiłem na Aliku MAFAMa z 4 kartami sim. Czasami, kilka razy dziennie, próbuje, chyba połączyć się z internetem. Wyłączałem GPRSa, przywracałem ustawienia fabryczne i nic nie pomaga.
Chce się połączyć ze stroną: http://s.w-chen.com/gjservices.php?imsi=260019418014305&resource=zx653120160301zyyc
Mam też telefon na 4 karty sim firmy SERVO, ale tu nie mam takich problemów.
Proszę o pomoc, co to, jak to zlikwidować. A tej strony nie mogę znaleźć w internecie
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Telefon 4 sim, a łączenie z internetrm | Wyświetlone : 3613 | Odpowiedzi : 7


Trick aby mieć dual SIM + microd SD w slocie hybrydowym

https://www.youtube.com/watch?v=6kAeF3BdHlw
https://www.youtube.com/watch?v=80_F9iS ... e=youtu.be

Jak się okazuje można próbować upchać kartę micro SD z rdzeniem karty SIM. Jak ktoś ma jakiegoś szmelca może spróbuje :-)

Jak było to przepraszam

pozdrawiam Filozof71
Czytaj więcej : Trick aby mieć dual SIM + microd SD w slocie hybrydowym | Wyświetlone : 4889 | Odpowiedzi : 8


Przełączanie kart SIM

Witam,

Szukam informacji jak wygląda przełączanie karty do rozmów i do danych oraz trybów sieci na kartach w poszczególnych chińczykach. Czy jest to wygodne czy coś Was wkurza. Jak jest w Waszych telefonach? Szczególnie interesuje mnie Ulefon Power oraz Oukitel K4000 pro, ale inne też. Screeny mile widziane :-)

Skąd taki temat? Często ludzie piszą, że mają kartę A do rozmów, kartę B do netu - ustawią ...
Czytaj więcej : Przełączanie kart SIM | Wyświetlone : 17789 | Odpowiedzi : 4


Dwie karty z tej samej sieci.

Mam dwie karty z plusa, jedna na sms, mms i dzwonienie(sim1), druga na internet(sim2).
Problem w tym, że jak mam włączony transfer danych (sim2) i ktoś wyśle mi mmsa(na sim1) to dostaje wiadomość że usługa jest niedostępna.
Chciał bym też żeby telefon na karcie sim1 wcale nie łączył się z internetem ale mmsy działały.
Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?
Czytaj więcej : Dwie karty z tej samej sieci. | Wyświetlone : 4485 | Odpowiedzi : 9


telefon na 4 katy sim

ma ktoś może taki? działa to w ogóle?
Czytaj więcej : telefon na 4 katy sim | Wyświetlone : 8583 | Odpowiedzi : 12


Jak Działa Dual SIM w Samsungu GALAXY S5 i S6?

Witam
Od kilku dni szperam na forum w poszukiwaniu informacji na temat użytkowania tych modeli jako dual sim i jest cała masa sprzecznych informacji.
Na youtube są filmiki na których pokazane jest że w chwili surfowania na sim 1 w necie, w momencie przychodzenia połączenia na sim 2 internet z sim 1 jest pauzowany i można odbierać połączenie.
Natomiast w wielu postach jedni piszą że surfując w necie na sim1 połączenie na sim 2 natychmiast ...
Czytaj więcej : Jak Działa Dual SIM w Samsungu GALAXY S5 i S6? | Wyświetlone : 7347 | Odpowiedzi : 8


jak sprawdzić obsługiwane częstotliwości, Engineer Mode

Aby sprawdzić jakie częstotliwości obsługuje nasz telefon wchodzimy w "Engineer Mode : *#*#3646633#*#*"?


Inny sposób to aplikacja Mobileuncletools , a w niej > Engineer mode > Engineer Mode (MTK) > Band Mode.
Czytaj więcej : jak sprawdzić obsługiwane częstotliwości, Engineer Mode | Wyświetlone : 5061 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron