• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 13:01

Nowości Nowości dla Cubot

Mapa strony Cubot » Dział : Cubot

Cubot One, Cubot C11, Cubot P9, Cubot GT99 , Cubot GT72

Cubot x20 PRO - PRZEDSPRZEDAŻ W DOBREJ CENIE

Pojawiła się przedsprzedaż Cubot'a x20 pro. Parametry wydaję się bardzo przyzwoita jak na taką cenę bo tylko 150$.
Poniżej umieszczam krótką specyfikację telefonu:

Main Features:
● Triple Camera: 12.0MP + 20.0MP + 8.0MP Rear Camera. SONY IMX486
● 15 AI Scenes: Quickly recognizing the shooting mode.
● Android 9.0 System: No annoying Ads during use.
● Helio P60 Octa Core: Super fast running speed.
● 6GB RAM 128GB ROM: Large memory, smooth to handle multitasking. ...
Czytaj więcej : Cubot x20 PRO - PRZEDSPRZEDAŻ W DOBREJ CENIE | Wyświetlone : 1479 | Odpowiedzi : 2


Cubot Dinosaur zamienił się w cegłe? Jakie mam możliwości?

Pacjent: Cubot Dinosaur.
Po użyciu programu Fshred (miał niby czyścić jedynie niewykorzystaną przestrzeń dyskową) telefon się zawiesił (softu używałem 3 razy wcześniej i wszytsko było ok). Wyłączyłem go i nie chce się włączyć. Nie reaguje w ogóle - nawet na podpinanie ładowarki. Absolutnie nic się nie świeci itp. Próbowałem trzymania guzika oraz . Wyjmowałem baterię (którą miałem naładowaną w 80% nie było nigdy z nią problemów) Nic. Wstępnie telefon nie został wykryty na ...
Czytaj więcej : Cubot Dinosaur zamienił się w cegłe? Jakie mam możliwości? | Wyświetlone : 2336 | Odpowiedzi : 2


Cubot stworzył stronę do reklamacji

Witam.

Napisałem maila że popsuł mi się telefon.
Tym razem dostałem zaproszenie na https://rma.cubot.net/
Tam się rejestrujesz.
Wpisujesz dane telefonu.
Czekasz na akceptacje zgłoszenia ( ja czekałem pół dnia) Wyślą powiadomienie na email.
Wysyłasz telefon na adres : Os. Przemyslowe 21 , 69-100 , Slubice , Poland ( podaj rma)
Czekasz na kontakt co z telefonem.
Płacisz przez PayPal. ( lub nie )
Dostajesz telefon.


Następnym razem już od ...
Czytaj więcej : Cubot stworzył stronę do reklamacji | Wyświetlone : 3075 | Odpowiedzi : 4


Serwis Cubot naprawdę zasługuje na pochwałę.

Już 3 raz korzystam. Dwa razy z mojej winy . Rozbiłem ekran i uszkodziłem dotyk. Naprawili mi to za śmieszne pieniądze. ( jednorazowo coś koło 70 zł )
Ostatnio znowu dotyk się popsuł, prawdopodobnie z mojej winy. Naprawę ( wraz z odsyłką ) miałem za darmo.
- po 8 dniach od wysłania miałem już numer wysyłki naprawionego telefonu.
- nakleili mi na niego nową folijkę. Stara była porysowana.
- dostałem nowe etui.

Wszystko za darmo. ...
Czytaj więcej : Serwis Cubot naprawdę zasługuje na pochwałę. | Wyświetlone : 3726 | Odpowiedzi : 9


Serwis Cubot w Polsce

Witam
Dla zainteresowanych naprawami lub gwarancją na zakupione w Chinach Cuboty podaję adres serwisu w Polsce:

MBB Logistic
os Przemysłowe
21 69-100 Słubice
http://mbblogistics.eu/

Wszystko załatwiałem z Cubotem bezpośrednio, a na adres powyżej wysłałem telefon

Mam dwa Cuboty H1 i H2


W H1 zrobiły się dziwne ślady przy krawędziach ekranu, białe plamki albo coś w tym rodzaju - podejrzewam że się zdelaminowały warstwy

Zgłosiłem to do BG - ale ...
Czytaj więcej : Serwis Cubot w Polsce | Wyświetlone : 30773 | Odpowiedzi : 60


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron