• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 17:32

Nowości Nowości dla Coolpad

Mapa strony Coolpad » Dział : Coolpad

Coolpad

Cool1 kilka problemów

Od prawie 2 lat użytkujemy z żoną 2x cool1.
Ostatnim czasy mojemu coś odbiło i wysiadł dotyk w dolnej części ekranu - chętnie kupie ekran jeśli ktoś posiada.

Użytkując dwa osobne telefony stwierdzam, że albo coś robimy nie tak albo cool1 ma aż taką rażącą różnicę w wykonaniu.

Mój telefon:
-często gubi lte, trzeba restartowac zeby załapał
-wysiadł dotyk
-często ma problem z zalogowaniem się do sieci 4g, najczęściej podczas podróży
-totalny brak dostępu do ...
Czytaj więcej : Cool1 kilka problemów | Wyświetlone : 4533 | Odpowiedzi : 1


Brak usługi "No service"

Witam,

Po wielu próbach wyrwania urządzenia z zawieszonego trybu EDL w końcu udało się uruchomić telefon. Lecz niestety.. żadna karta sim nie jest w stanie połączyć się z siecią, wyświetla się napis "No service".
Początkowo były wymazane numery IMEI jednak uporałem się z ponownym przypisaniem tych numerów (są widoczne po wpisaniu kodu *#06#). Niestety w dalszym ciągu telefon nie potrafi połączyć się z żadną siecią.. Ktoś ma jakieś pomysły co dalej..?
Czytaj więcej : Brak usługi "No service" | Wyświetlone : 2285 | Odpowiedzi : 1


EDL mode bez możliwości uruchomienia telefonu

Witam.

Mój problem chociaż dosyć popularny to nadal bez rozwiązania..
Podczas próby wgrania twrp poprzez program QFIL niestety "operacja" się nie powiodła i program się zawiesił. Od tej pory telefon nie potrafi się uruchomić. Gdy wpinam do ładowarki lub komputer to miga czerwona dioda led (EDL mode..) Gdy próbuję po prostu włączyć to raz mignie czerwona dioda i na ekranie wyświetla się czerwona pusta ikona baterii. Próbowałem wgrywać na nowo cały system i twrp poprzez ...
Czytaj więcej : EDL mode bez możliwości uruchomienia telefonu | Wyświetlone : 2356 | Odpowiedzi : 2


Coolpad Cool Play 6

Witam,

Czy ktoś posiada ten model i może o nim napisać coś więcej? Wygląda podobnie do modelu Cool 1, ale ma 6GB RAM i 64GB ROM, procesor Snapdragon 653,. podwójną kamerę 13Mpx oraz baterię 4060mAh, przy tym nie jest znacząco droższy. Patrząc na specyfikację wygląda interesująco, jednak nie znalazłem nigdzie by posiadał NFC oraz obsługę pasma LTE 800.

Wysłane z mojego NX563J przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Coolpad Cool Play 6 | Wyświetlone : 13815 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165107 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama