• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 02:01

Nowości Nowości dla Chińskie sklepy

Mapa strony Chińskie sklepy » Dział : Chińskie sklepy

Najlepsze chińskie sklepy, Opinie, okazje, promocje.

Dhgate i stare telefony

Mam pytanie odnosnie sklepu, portalu. 6-8 lat temu kupowalem tam buty, poduszki itp.
Przyszedl czas na telefon i patrze tam i oferuja w duzej ilosci telefony jak Mi Max 3 Mi6, Mi Note 3, Mi 9 SE, Redmi Note 7 i pewnie jeszcze wiele starszych.
Skad ten sklep ma te telefony skoro np taki banggood, gearbest a nawet w niektorych modelach ali nie ma.
Jak z oplqcalnoscia zakupu w tym sklepie? Niesety przesylka albo free ...
Czytaj więcej : Dhgate i stare telefony | Wyświetlone : 1883 | Odpowiedzi : 1


FANTACY TECHNOLOGY sklep na ali uwaga

Problem z wyświetlaczem w redmi note 8 nie podświetla w jasny dzień nic nie widać nawet gdy ustawie na maxa podświetlenie.#FANTACYTECHNOLOGY sklep twierdzi że to normalne :
odpowiedź sklepu: "Dear Customer,

Thanks for your video and your messages. As we checked your hardware test video before,there is no problem with the hardware of this phone.Plz kindly understand that the design of screen of phones for different batches of the same brand phones are not the ...
Czytaj więcej : FANTACY TECHNOLOGY sklep na ali uwaga | Wyświetlone : 1606 | Odpowiedzi : 0


Ekran OLED do Huawei p30

Czesc,
Mam Huawei p30 i potrzaskal mi sie ekran. Serwis Huawei odpada. Wie ktos gdzie kupic zamiennik ekranu OLED do Huawei p30? Na aliexpress mozna kupic zamienniki LCD do tego modelu w rozsadnej cenie, jednak zamiennik OLED kosztuje duzo, duzo wiecej. Moze ktos wie, gdzie kupic w Chinach w przystepnej cenie wyswietlacz do tego modelu?
Czytaj więcej : Ekran OLED do Huawei p30 | Wyświetlone : 2631 | Odpowiedzi : 2


a co z Allegro?

Witam,
Czy ktoś może kupował na Allegro?
Konkretnie chodzi mi o dostawcę:
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9t- ... 8643103288
Czytaj więcej : a co z Allegro? | Wyświetlone : 1857 | Odpowiedzi : 1


Sklep z czesciami do telefonow

Czesc,
Czy jest jakis sprawdzony chinski sklep z czesciami do telefonow poza Aliexpress? Nie chodzi tu o akcesoria, tylko typowe czesci zamienne jak ekrany, glosniki, baterie itp. Moze ktos zna taki?
Czytaj więcej : Sklep z czesciami do telefonow | Wyświetlone : 2484 | Odpowiedzi : 2


Spór na dhgate.com

Muszę założyć spór na dhgate.com. kupiłem zegarek (podróba)który okazał się być zepsuty. ciężko mi to udowodnić zdjęciami czy filmem bo przestaje chodzić po godzinie. ze sprzedawcą się nie dogadałem(nie wierzy mi). ma ktoś doświadczenie z zakładanie sporów w tym sklepie?
Czytaj więcej : Spór na dhgate.com | Wyświetlone : 4771 | Odpowiedzi : 14


gearvita.com

witam

zamawiał ktoś kiedyś coś z tego sklepu ?
Czytaj więcej : gearvita.com | Wyświetlone : 3070 | Odpowiedzi : 11


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron