• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 14:50

Nowości Nowości dla Blackview

Mapa strony Blackview » Dział : Blackview

Blackview. Opinie, problemy, sprawy techniczne

Blackview S8 -notoryczne zawiechy

Kika dni temu kupiłem S8 i krótko po tym zaczęły się problemy. Przy praktycznie zerowym obciążeniu procka i pamięci czyli np. przy przeglądaniu zdjęć potrafi łapać zawiechy, które potrafią trwać po kilka minut. Podobne sytuacje zdarzają się niestety kilka razy w tygodniu.Mało tego. Telefon potrafi pokaprysić i w czasie np. pisania sms-a zrestartować się nie wiadomo po co i dlaczego. Zrobiłem pełny skan antywirem, wyeliminowałem wszystkie apki, które mogą mieć wpływ na płynność pracy urządzenia ...
Czytaj więcej : Blackview S8 -notoryczne zawiechy | Wyświetlone : 2294 | Odpowiedzi : 0


Serwis Blackview Warszawa

Czy wie ktoś gdzie mogę naprawić swojego Blackview R6 w Warszawie ? Dokładnie chodzi o to że bateria mi w nim siadła i po wymianie na nową bateria działa do rozładowania i nie ładuje się. Kupiłem drugą i znowu było to samo więc to nie wina baterii. Może ktoś miał podobny przypadek lub potrafi to naprawić ? Dzięki za każdą wskazówkę.
Czytaj więcej : Serwis Blackview Warszawa | Wyświetlone : 1818 | Odpowiedzi : 1


Google Pay poprzez NFC

Dzień dobry,
W telefonie Blackview 9000 Pro (Model: BV9000Pro-F; Android: 7.1.1, kompilacja: Blackview-BV9000Pro-FHD-VO.6-20180104) mam problem z uruchomieniem płatności zbliżeniowych.
Po wgraniu i skonfigurowaniu programu Google Pay wyskakuje na górze ekranu ikona powiadomienia "Usługa NFC" i baner o tej samej nazwie. Klikając na baner > Sieci zwykłe i bezprzewodowe > Komunikacja NFC > tryb emulacji karty (Wyłączona), nie mam możliwości przestawienia opcji na Włączona. Przy próbie włączenia miga na chwilę napis: "dostępny element zabezpieczeń" i opcja ...
Czytaj więcej : Google Pay poprzez NFC | Wyświetlone : 1263 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165107 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama