• Reklama

Teraz jest 16 kwi 2024, o 06:05

Nowości Nowości dla Banggood.com

Mapa strony Banggood.com » Dział : Banggood.com

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Reklmacja banggood co robic?

Witam. Prosze Was o rade. Reklamuje telefon w banggood ale za posrednictwem sprzedawcy (osoba prywatna) ktora mi pomaga w zalatwieniu sprawy. Telefon kupiony w maja. Oukitel wp6 ktory jakis czaw temu restartowal sie. Proba wgrania softu nie pomogla. Telefon teraz wogole sie nie uruchamia. Jeden z serwisow boxem probowal wgrac soft. Bez rezultatu. Wstepna diagnoza to uszkodzony sektor rozruchowy,uszkodzenie pamieci emmc. Nie do zrobienia bez wymiany pkyty glownej. Serwis z gdyni ''vibe'' od azjatyckich marek ...
Czytaj więcej : Reklmacja banggood co robic? | Wyświetlone : 1519 | Odpowiedzi : 2


Mały problem z zakupem drona w Banggood

Witam. Tydzień temu przyszedł do mnie zamówiony dron wraz z trzema bateriami. Płatność kartą poprzez paypal-a. Rozpakowany, wszystko okej, polatałem chwile wszystko gra. Zmiana baterii - jedna nie działa. Napisałem maila na cservice, opisałem problem i drugiego maila posłałem również z 5 minutowym filmikiem z kamerki jak ładuje ową baterię z pokazaniem że nie działa.Wszystko mieli pokazane.
Banggood napisał ok, sorry wiadomo przepraszają i takie coś "how about we resend you a1533013 at the same ...
Czytaj więcej : Mały problem z zakupem drona w Banggood | Wyświetlone : 2127 | Odpowiedzi : 2


Czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy?

W niedzielę kupiłem w Banggood telefon,przez Paypal /karta Revolut/z ubezpieczeniem od kosztów vat.W opisie było, przetwarzanie 24 godz.Chyba chodzi o wysyłkę? We wtorek rano,meil od sklepu.W tytule ,,in your order...nr.....is out of stock.Please select your preferred solutions to deal with it,,z dalszej treści meila/ zrozumiałem z tłumacza/ mam czekać 2 tyg na wysyłkę,bo jakie święta jeszcze trwają, u podmiotów współpracujących.Podpowiedzcie co zrobić.Nie bardzo mi to czekanie pasuje,ze względu, na plany osobiste.Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy? | Wyświetlone : 1857 | Odpowiedzi : 2


Email Bangood

Witam. Mam problem dość spory. Mianowicie,zapomniałem hasła do konta email na ktorym zakladałem konto na bangood,nie pamietam przypominajki itd...Jest taka mozliwosc aby z ustawien w sklepie zmienic ten nieszczesny adres jakoś? Wszystko sie da edytowac oprócz adresu email.
Dzieki.
Czytaj więcej : Email Bangood | Wyświetlone : 1991 | Odpowiedzi : 0


Re: Wyprzedaż Black Friday

Probowalem dolaczyc do grupy ale nie da rady... Link przekierowuje po prostu do apki bez mozliwosci dolaczenia.
Jak to ogarnac?
Czytaj więcej : Re: Wyprzedaż Black Friday | Wyświetlone : 1877 | Odpowiedzi : 2


ES Warehouse

Witam. Proszę o informację jak wygląda dostawa i czas dostawy z magazynu w Hiszpanii? Chodzi o kupno smartfona.Czy jest to warte zachodu czy może kupować z ChRL z przesyłką PDM?Z góry Wielkie Dzięki.
Czytaj więcej : ES Warehouse | Wyświetlone : 1891 | Odpowiedzi : 5


Proszę o pomoc w dalszym prowadezeniu relamacji

Witam. Natrafiłem na problem z reklamacją w Banggood.
Docelowo poszukuję osoby która by mi pomogła zareklamować nabyty tam telefon, jestem skłonny wynagrodzić osobie zainteresowanej poświęcony czas w tej sprawię.
Spory czas temu podjąłem takową próbę lecz odpisano mi że robię to błędnie i odpuściłem temat po kilku bezsensownych wymianach mailowych.
Teraz jednak postanowiłem się zawziąć i nie odpuścić - nie ukrywam że potrzebuję wsparcia. :oops:
Czytaj więcej : Proszę o pomoc w dalszym prowadezeniu relamacji | Wyświetlone : 2137 | Odpowiedzi : 5


Insurancea a wysyłka bez numeru śledzenia. Pytanie.

Witam
Jak to jest z opcją Insurance gdy się zamówi towar ale wysyłką zwykła nierejestrowana? Płatność kartą kredytową.
"Standard Shipping
Free Shipping & 7-35 business days"
Czy jeśli towar zaginie to bg rzeczywiście odda kasę lub towar? Czy będą zasłaniali się spiewką, że przesyłka nie była rejestrowana i mogę pocałować się w du.e?
I jak to jest przy płaceniu PP. Jak wezmę nierejestrowaną bez Insurancea a towar zaginie to PP odda kase?
Czytaj więcej : Insurancea a wysyłka bez numeru śledzenia. Pytanie. | Wyświetlone : 2085 | Odpowiedzi : 1


Shipping Insurance

Cześć,
Macie jakieś opinie o tym ubezpieczeniu, warto to brać ?
Czytaj więcej : Shipping Insurance | Wyświetlone : 2207 | Odpowiedzi : 2


Co się dzieje z przesyłką EU Priority Line w Banggood ?

Do tej pory EU Priority Line była z ubezpieczeniem od Vat (Tariff insurance US$0,00). Teraz tego ubezpieczenia nie widzę - czyżby coś się zmieniło ? Czy ta przesyłka jeszcze chroni przed Vatem ?
Czytaj więcej : Co się dzieje z przesyłką EU Priority Line w Banggood ? | Wyświetlone : 21177 | Odpowiedzi : 120


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165126 • Liczba wątków: 5433 • Liczba użytkowników: 39522

  • Reklama
cron