• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:23

Nowości Nowości dla AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Mapa strony AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić » Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Aliexpress - Self Pick-up, zmiana na odbiór w automacie

Hej

Co jakiś czas korzystając z Aliexpress otrzymuję wiadomości email i komunikaty o możliwości szybszego odbioru paczki przy pomocy paczkomatu.
Po wejściu na podany link z maila otwiera się strona z "możliwością" zmiany na paczkomat.
Niestety żadne punkty odbioru nie wyświetlają się na mapie. Mapa Here nie ma naniesionych punktów z paczkomatami, nawet jak maksymalnie zbliżę na miejsce w których stoją paczkomaty.

Próbowałem wyłączyć wszystkie opcje blokowania strony i zezwolić stronie na wszystko. Tak samo ...
Czytaj więcej : Aliexpress - Self Pick-up, zmiana na odbiór w automacie | Wyświetlone : 496 | Odpowiedzi : 0


Wycieraczki samochodwe

Witam

Czy ktoś ma doświadczenie z wycieraczkami do szyb samochodowych. Możecie coś polecić do Astry H ?? Cena nie gra roli zależy mi na porządnym produkcie.
Czytaj więcej : Wycieraczki samochodwe | Wyświetlone : 345 | Odpowiedzi : 2


Pasta do butów

Witam

Szukam takiej pasty do butów czy ktoś zna może sprzedawcę na Aliexpress ?
Obrazek

Przy okazji czy ktoś kupował z ali mydło do butów i jest godne polecenia ??
Czytaj więcej : Pasta do butów | Wyświetlone : 405 | Odpowiedzi : 0


Oneplus dla żony

Kupiłem dla żony ten telefon, ale dopiero po szale BLACK FRIDAY zacząłem myśleć... 1850pln z wysyłką za wersję 12/256 plus słuchawki nie jest źle, ale a) zapłacę vat 23 - zapomniałem... b) czy ten telefon będzie w ogóle w Polsce działał, miał PL menu na globalnym ROMie i normalnie się aktualizował?
https://pl.aliexpress.com/item/10050042 ... pt=glo2pol
Czytaj więcej : Oneplus dla żony | Wyświetlone : 470 | Odpowiedzi : 2


Projektor/rzutnik z mozliwoscia podlaczenia powerbanku

Siemanko,
Czy jestescie w stanie mi pomoc, szukam rzutnika/projektora do 1000zl. Wielkosc jak najmniejsza, z mozliwoscia zasilania z powerbanka.
Uzywany bedzie w busie jak i na dworzu. Przeszukalem forum i widzialem oferty standardowych wielkosciowo rzutnikow, ktore tez nie mialy mozliwosci zasilania z powerbanku.
Bede wdzieczny za wszelkie uwagi i linki.
Dzieki i pozdrawiam
Czytaj więcej : Projektor/rzutnik z mozliwoscia podlaczenia powerbanku | Wyświetlone : 860 | Odpowiedzi : 1


Jak to jest z tym Vat na Ali?

Planuje zakupic moduł Bluetooth do Opla Zafiry. Wybrałem produkt na Ali.

Dokladnie ta aukcja:


58,32 zł 29%OFF | Biurlink Car Stereo Bluetooth 5.0 Audio Device AUX-IN Harness Wiring Adapter 12Pin Plug For Opel CD30 MP3 CDC40 CD70 DVD90 NAVI
https://a.aliexpress.com/_vsSHri

Wychodzi 58,32 z darmowa wysylka, vat nie pokazuje, dopiero jak klikne w znak ? Pokazuje 10zł z groszami

Nie czaje obecnych zakupow na Ali.
Ile mi przyjdzie dokladnie zaplacic ...
Czytaj więcej : Jak to jest z tym Vat na Ali? | Wyświetlone : 1103 | Odpowiedzi : 4


Czy sie jeszcze oplaca sprowadzac? Szukam promki szczot soni

Witam zastanawiam sie nad zakupem szczoteczki i szukam fajnej promocji. Tylko zastanawia mnie czy oplaca sie obecnie sciagac cos z chin i placic dodatkowe koszty ktore UE wprowadzila w sierpniu na import? czy lepiej szukac magazynow w europie i kupic bezposrednio z PL itp?
Czytaj więcej : Czy sie jeszcze oplaca sprowadzac? Szukam promki szczot soni | Wyświetlone : 1175 | Odpowiedzi : 3


Jak usunąć tymczasowe karty płatnicze

Witam na rewolut generowałem te karty jednorazowe i je podawałem do płacenia na Aliexpress tera mam ich tam kilka jak je skasować?
Czytaj więcej : Jak usunąć tymczasowe karty płatnicze | Wyświetlone : 1671 | Odpowiedzi : 0


Rozmowa ze sprzedawcą

Witam. Nie mogę się dogadać ze sprzedawcą, wiem że paczka przekracza dopuszczalną wagę, i że chyba chce żeby coś dopłacić...może ktoś się orientuje o co dokładnie mu chodzi
Hi dear
Thanks for your order.
because this order is over weight.we need separate to 4 package to ship for you.
We want to choose AliExpress official logistics for you, but only new orders can be selected, so please pay 4 pcs 0.1 US dollars, we choose ...
Czytaj więcej : Rozmowa ze sprzedawcą | Wyświetlone : 1800 | Odpowiedzi : 6


11.11.2020 nowa promocja nadchodzi.

Kolejna gra na aplikacji przed wyprzedażami 11.11 w której można wygrać niespodzianki (prawdopodobnie będą to czerwone kupony)

Grajcie codziennie i zbierajcie pieczątki.

https://a.aliexpress.com/_BPimWE
Czytaj więcej : 11.11.2020 nowa promocja nadchodzi. | Wyświetlone : 1901 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama