• Reklama

Następca ZUK z2 do 200$-250$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Następca ZUK z2 do 200$-250$

Postprzez lukros » 4 maja 2018, o 16:47

Cena (bez VAT): 200$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:, min fullHD, reszta bez znaczenia
Ilość RAM/ROM/Procesor: min 4/32, procesor o wydajności Snap 65x lub wyższej
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: byle nie ule, ele itp.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): rozważę wszystkie opcje
Wymagania (parametry, funkcje): sprzęt nowy, OBOWIĄZKOWO LTE B20, quick charge, jakość fotek nie gorsza niż z mojego ZUKa (fotografem nie jestem i nie mam wygórowanych wymagań, po ogarnięciu ROMu i zainstalowaniu Gcam jestem zadowolony z możliwości fotograficznych żuczka), SoT na poziomie ZUKa bądź lepiej (wiem że to subiektywny parametr zależny od wielu czynników, wyciągam 5,5 - 6h i tyle jest dla mnie wystarczające).

Opis: szukam od ponad roku jestem posiadaczem Zuka Z2, z którego jestem zadowolony, ale trochę mi się już nudzi :) Pewnie wstrzymałbym się jeszcze jakieś pół roku z wymianą, ale byłem na wyjeździe majowym na Słowacji i tam zobaczyłem, że jednak obsługa B20 robi kolosalną różnicę w terenie. W skrócie: u mnie przez większość podróży samochodem i później na miejscu 3G i zasięg 0-2 kreski, u mojej dziewczyny (ma LeRee Le3) cały czas LTE z dobrym zasięgiem (Orange vs. Nju). Podsyłajcie proszę propozycje następcy. Chciałbym wydać możliwie najmniej, ale jeśli trafi się baaaardzo dobra oferta i dodatkowo będzie opcja wysyłki minimalizującej ryzyko wiadomo czego, jestem gotów rozważyć budżet do 250 USD.
lukros
AKTYWNY

Pochwały: 13
Telefon:: ZUK Z2
ROM: AEX 5.4

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?