• Reklama

Następca ZTE Nubia Z7 Max do 700/800

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Następca ZTE Nubia Z7 Max do 700/800

Postprzez benzuka » 4 lut 2018, o 17:55

Cena: 700/800
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 5,5-6
Ilość RAM/ROM/Procesor: Płynny
Dual/Single sim: Może być dual ale nie musi.
Preferowane marki: Chińskie
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska
Wymagania (parametry, funkcje): Zależy na płynności i szybkość działania.

Opis:
Zamierzam zmienić moją Nubie na coś szybszego. Rozglądałem się trochę i tak myślę nad Leeco x820 lub x722. Wiedziałem też, że Nubia M2 jest ciekawa. Nie chce mi się za bardzo bawić w zmiany romów. Najbardziej zależy mi na płynności i stabilności. Jest coś jeszcze warte uwagi w tej cenie? Może Meizu albo jakieś Xiaomi? Czy wybrać któryś z tych wyżej wymienionych?

Dzięki!

Wysłane z mojego NX505J przy użyciu Tapatalka
benzuka

Telefon:: LG

Reklama

Re: Następca ZTE Nubia Z7 Max do 700/800

Postprzez basswitek » 4 lut 2018, o 19:08

Jeśli max.szybkość to na Snapdragon 820 (ok 3x szybszy od 801) masz Leeco x722, ewentualnie Lemax x820, oba są do 170$, aparaty średnie ale ponoć można wgrać poprawki. Nubia M2 ma Snapa 625, szybszy z 50% od Snapa 801 i energooszczędny, ekran amoled (dla mnie duża zaleta), aparat trochę lepszy od Leeco. Jest też tani Leeco Cool1 (dobre fotki, Snap 652 - ciut szybszy od 625). W tym momencie to najciekawsze telefony wg mnie.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Xiaomi mi4c

Powrót do Jaki telefon kupić ?