• Reklama

Następca Meizu M2 Note.

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Następca Meizu M2 Note.

Postprzez mosiuu » 2 wrz 2017, o 02:05

Cena (bez VAT): 800zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:powyżej 5
Ilość RAM/ROM/Procesor: minimum 3
Dual/Single sim: brak wymagań
Preferowane marki: Xiaomi, Meizu, chociaż jestem otwarty na inne propozycje.
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Docelowo chciałbym aby to była Polska, ale jeżeli trafi się lepszy telefon ale z Chin to też to rozważę.
Wymagania (parametry, funkcje): Płynność, bateria
Opis: Szukam następcy mojego meizu m2 note już dość długi czas. Telefonu głównie używam do portali społecznościowych YT oraz nawigacji. Sporadycznie gry. Robię dużo zdjęć (aczkolwiek w tym aspekcie specem nie jestem) i tutaj pojawia się główny problem. Obecnie jestem posiadaczem w/w telefonu i jak dla mnie jakość zdjęć jest ok, więc od nowego telefonu oczekuje tej samej jakości lub lepszej. Moim głównym kandydatem jest obecnie Xiaomi Redmi Note 4 (Snap/3/32GB) z polskiego sklepu ( cena nawet do 750zł). Tylko tutaj pojawia się problem na razie przed zakupem powstrzymują mnie opinie, że aparat w tym telefonie jest średni/kiepski. Jak to wygląda jeżeli miałbym porównywać go z moim obecnym telefonem jeżeli chodzi o aparat? I jak wielki byłby to skok jakościowy względem mojego obecnego telefonu. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i sugestie.
mosiuu

Telefon:: Meizu M2 Note

Reklama

Re: Następca Meizu M2 Note.

Postprzez borsooq » 5 wrz 2017, o 12:44

Razcej nie będzie gorszy od Meizu M2 Note:

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone2=8531
borsooq

Pochwały: 13
Telefon:: xiaomi

Powrót do Jaki telefon kupić ?