• Reklama

Najwydajniejszy telefon za ok.500zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Najwydajniejszy telefon za ok.500zł

Postprzez Ironclad » 28 gru 2017, o 12:11

jarauto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

I o co tak drzesz japę? Zapytałeś, nie zaszkodzi zapytać. Ja też pytałem, napisałem do niej, że nie ma czegoś takiego, jak Android 6.2, że nie jest najmocniejszy na polskim a nawet międzynarodowym rynku, baaa..., że na polskim rynku nigdy nie było i nie będzie jego oficjalnej dystrybucji i o gwarancji 24 msc w Polsce nie wspominając. Ale ja to wiem i jestem tego świadom, wiem co to za telefon. Tak samo kupując w Chinach, kupujemy na własne ryzyko, można taką ich gwarancję o kant d.py rozbić. Po prostu cena wyglądała atrakcyjnie.

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Nubia, LeEco

Reklama

Postprzez jarauto » 29 gru 2017, o 07:40

Po prostu przykład ogłoszenia, które wskazałeś nowemu userowi był przykładem IDIOTYCZNYM i jak widać masz problem z wzięciem tego "na klatę", bo zrujnowało by to twoją pseudoteorię o " X820 6/64 za 699 z Polski".
Ten tel w takiej cenie jest nie do kupienia w PL - kropka.
Autor tej pseudeoferty został już przez olx zbanowany.

btw,
jeśli zauważasz w moim poprzednim poście "darcie japy" :lol: - pomóc ci może tylko okulista.
jarauto

Telefon:: Axon 7

Postprzez Ironclad » 31 gru 2017, o 18:16

jarauto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Te swoje teorie to ty możesz sobie wsadzić.

Wysłane z mojego NX595J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Nubia, LeEco

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?