Mtk 6577 - dobry odtwarzacz, ekran, nie musi być aero

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Mtk 6577 - dobry odtwarzacz, ekran, nie musi być aero

Postprzez piterPL » 19 lut 2013, o 23:28

Czesc,
Mam pytanie co byscie wybrali gdyby zamiast aero 2 mogł być prepaid internetowy np. play czy orange? Dobry ekran, niezły aparat, dobry dźwięk i cienka obudowa. B.podoba mi się umi x1, z tego co wiem będzie działał z internetem mobilnym (poza aero). Proszę podrzućcie jakieś pomysły - bo chcę wreszcie coś zamówić :)

Pozdrawiam !
piterPL

Reklama

Postprzez bumbum » 19 lut 2013, o 23:35

moze THL W5? Bardzo ładnie wykonany a i parametry niezłe, do tego ciut większy ekran.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Postprzez piterPL » 20 lut 2013, o 00:40

Fajny pomysł, z tego co wiem Thl ma niezłe aparaty ale z drugiej strony Umi robi wrazenie równie dobrze wykonanego a jest o 30$ tańszy :) w umi brakuje gorilla i diody powiadomień, boje się tez trochę b.słabej baterii... Wzialbym jiayu g3 ale za duża dla mnie. Wiem wiem smęce ;)
piterPL

Powrót do Jaki telefon kupić ?