• Reklama

Może ktoś pomoże, Zuk Z2 pro

Na forum Lenovo znajdziesz informacje jak zmienić ROM, ROOT, uzyskasz pomoc, przeczytasz opinie o o Lenovo S650, Lenovo S660, Lenovo A850, Lenovo s820, Lenovo P760, Lenovo K900, Lenovo vibe X, K910

Może ktoś pomoże, Zuk Z2 pro

Postprzez huba25 » 15 wrz 2017, o 15:04

Witam wszystkich. Jest po odblokowaniu bootloadera, wgraniu twrp i już kilku romów w poszukiwaniu tego najlepszego..aktualnie jestem na MK 71.2 ponieważ działa normalnie aparat itd. Mam pytanie odłącznie takiej sytuacji, podczas każdego uruchamiania itd pojawia się mi coś takiego, jeśli nic nie wcisnę to po chwili telefon uruchamia się normalnie, odpalenie trybu recovery powoduje powrót do tego komunikatu i nie wiem w jaki sposób to wyeliminować, ma może ktoś z Was jakąś radę? Drugie pytanie, po podłączeniu łądowarki nawet gdy Żuczek jest wyłączony powoduje to jego uruchomienie? Z góry dziękuję za pomoc i przy okazji pierwszego posta witam wszystkich serdecznie.
Obrazek
huba25

Telefon:: Ulefone Paris

Reklama

Re: Może ktoś pomoże, Zuk Z2 pro

Postprzez ponczi » 15 wrz 2017, o 18:09

Też mam coś takiego. Obstawiam, że to jest jakaś "flaga" ukazująca, że zdjęto blokadę bootloadera. Co do ładowania nie sprawdzałem, ale każdy telefon, jaki miałem wżyciu zwykle się włączał po podpięciu ładowarki. Chyba, że był całkiem padnięty, wtedy miał ekran łądowania baterii.

Co do MK masz na myśli Mokee? Ogólnie czy fajny? Ile w antutu? Wgrywałeś zmodowany kernel?Ja siedzę na AEX, ale właśnie aparat jakoś taki biedny się wydaje, jeśli chodzi o jakość. Na nim w antutu było ok 142000 pkt. Dodatkowo z kernelem wyciąga ponad 157000 ptk.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi

Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Powrót do Lenovo