• Reklama

Monety Aliexpress - czy mają jeszcze sensowne zastosowanie?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Monety Aliexpress - czy mają jeszcze sensowne zastosowanie?

Postprzez Kocurek » 26 gru 2017, o 14:08

Czołem,
Posiadam 6.000 monet nabitych w aplikacji mobilnej Aliexpress. Do pewnego momentu kupowałem za nie kupony rabatowe 3$ i 1$, po ich wycofaniu zostały kupony select, które w mojej opinii są śmieciami.

Wydaje się, że na dzień dzisiejszy jedyne sensowne zastosowanie monet, to wydanie ich na przedmioty, które codziennie o 9 są do złapania w aplikacji mobilnej za cenę 0.01$ + x-coins. Problem w tym, że chyba ludzie tam korzystają z botów, bo pomimo paru podejść nie byłem w stanie wyhaczyć co ciekawszych produktów.

W związku z tym proszę o odpowiedź na dwa pytania:
1. Czy jest sens dalej zdobywać monety?
2. Czy stnieją boty / usługi, które za drobną opłatą pozwoliłyby mi wygrać przedmioty za monety?
Obrazek
Kocurek

Telefon:: Commodore Amiga

Reklama

Re: Monety Aliexpress - czy mają jeszcze sensowne zastosowan

Postprzez saroo » 27 gru 2017, o 00:10

Ja mam ponad 9800 monet i również nie widzę sensu ich zbierania, a jednak codziennie je zbieram. Dodam, że mam jeszcze 12 drzew w swoim lesie i też nie wiem po co :p

Wysłane z Xiaomi Mi Mix
saroo

Pochwały: 3
Telefon:: LeTV

Re: Monety Aliexpress - czy mają jeszcze sensowne zastosowan

Postprzez Kocurek » 27 gru 2017, o 00:14

Ja czuję się zniechęcony do dalszego zbierania, bo nie wiem, czy kolega wie - ale zebrane monety po roku tracą ważność i przepadają.
Obrazek
Kocurek

Telefon:: Commodore Amiga

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić