• Reklama

Mobidoktor naprawi Twój chiński telefon

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Mobidoktor naprawi Twój chiński telefon

Postprzez Mobidoktor » 31 maja 2017, o 09:17

Marcis99,
w serwisach stacjonarnych zwykle taka usługa ok. 50-60 zł. Bardzo chcielibyśmy uratować Twój telefon, ale zupełnie nie zajmujemy się oprogramowaniem.

Nasza naczelna zasada brzmi, że nie ingerujemy w system klientów. Nigdy.

joker0161,
hej, wymiana ekranu w Huawei P9 kosztuje w tej chwili 309,50 zł. Uwzględniłem już w tej cenie rabat dla Forumowiczów.

Transport kurierem w obie strony 0 zł, gwarancja na naprawę 1 rok. Zapraszam. :)
Mobidoktor – naprawa ekranów w telefonach i tabletach w usłudze door-to-door, serwis@mobidoktor.pl, telefon: 52 33 500 52
Mobidoktor

Pochwały: 3
Telefon:: Sony

Reklama

Postprzez Marcis99 » 1 cze 2017, o 21:02

P8 Lite, szkiełko wyświetlacza pękło w pół; dotyk działa na całej powierzchni. Ile by kosztowała naprawa?
Marcis99

Pochwały: 1
Telefon:: Huawei P10 Lite
ROM: EMUI

Postprzez hermik » 1 cze 2017, o 22:14

Wymiana wyświetlacza w letv x600 ile by kosztowało?
hermik

Telefon:: Mi 5

Postprzez Mobidoktor » 2 cze 2017, o 08:33

Marcis99,
w Huawei P8 Lite po takim niemiłym zdarzeniu i tak trzeba wymienić cały moduł, czyli wyświetlacz z szybką (digitizerem). Części kosztują w tej chwili 75,50 zł, wymiana 100,00 zł (po rabacie dla Forumowiczów: 85,00 zł).

Łączny koszt naprawy: 160,50 zł.

hermik,
wymiana wyświetlacza w LeTV X600 kosztuje w tej chwili 309,00 zł. Cena już z uwzględnionym rabatem dla Forumowiczów.

Transport kurierem w obie strony jest darmowy, a na naprawę udzielamy rok gwarancji. :-)
Mobidoktor – naprawa ekranów w telefonach i tabletach w usłudze door-to-door, serwis@mobidoktor.pl, telefon: 52 33 500 52
Mobidoktor

Postprzez cieloszka68 » 3 cze 2017, o 09:54

Witam.
Cubot X15, zaliczył upadek, nie działa dotyk w górnej części ekranu (stłuczenie).
Możecie coś z tym zrobić? Szkoda telefonu ;-)
cieloszka68
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: HONOR 9

Postprzez rutino » 4 cze 2017, o 23:16

Cześć @Mobidoktor!

Mam problem z Xperią M4 Aqua. A mianowicie ostatnio spadła z niedużej wysokości (ze stołu na dywan) i przestał działać ekran. Nie jest zbity, ani też nie wydaje się jakoś fizycznie uszkodzony, ale nic nie wyświetla. Widzę tylko ciemność :) Tzn., że jest podświetlenie, słychać, że telefon normalnie startuje, reaguje na dotyk, ale obraz jest cały czarny w każdym przypadku tzn. recovery, ładowanie, normalny boot dają czarny obraz.

Masz pomysł co z tym zrobić? Może to jakaś powszechna usterka i tanio można ją naprawić?
Odpowiedz proszę na PW.
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez Aurelius » 5 cze 2017, o 01:07

Niestety firma swoim pierwszym postem wprowadza w błąd. Wysłałem zapytanie o wymianę modułu ładowania w LeEco 2 Max i dostałem odpowiedź że takich usług nie świadczą.
Aurelius

Telefon:: LeEco

Postprzez Mobidoktor » 5 cze 2017, o 10:07

cieloszka68,
hejka. „Cubot X15 – OUT OF STOCK NOW.” ;-) Znaczy się, że w tej chwili nasz dostawca nie ma części. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to można za parę dni zagadnąć jeszcze raz o tę sprawę, na przykład na naszym Facebooku. Tutaj link: http://facebook.com/mobidoktor/

rutino,
napisałem PW. :)

Aurelius,
masz rację, te informacje nie były do końca jasne. Poprosiliśmy o zmianę pierwszego postu i już marx nam pomógł – treść jest zmieniona. Przepraszam Cię za tę nieścisłość.

Zatem, dla jasności ;-) : wymieniamy ekrany w urządzeniach mobilnych, w smartfonach i tabletach. Sprzedajemy też same części (szybki, digitizery, wyświetlacze), gdyby ktoś chciał naprawić sprzęt we własnym zakresie.
Mobidoktor

Postprzez qqqq1 » 5 cze 2017, o 14:20

cześć,

czy jesteś w stanie wycenić wstępnie zdiagnozować usterkę telefonu po moim opisie?

Telefon: Umi Super

opis usterki:

telefon (włączony 15 % baterii) podłączyłem do oryginalnej ładowarki (szybka ładowarka USB typu C), po 15 minutach jak sprawdziłem ile się podładowało telefon był wyłączony oraz nieźle gorący w górnej tylnej części. Później już nie mogłem go włączyć, nie ładował się, komputer nie rozpoznaje go po podłączeniu do USB.

Nie wiem czy opis wystarczy do diagnozy ale warto spróbować :)

pozdrawiam:)
qqqq1

Telefon:: UMI

Postprzez Mobidoktor » 5 cze 2017, o 14:29

Ach qqqq1, Przyjacielu... Nadmierne nagrzewanie się sugeruje zwarcie, czyli możliwe, że płyta główna jest uszkodzona. Co tam dokładnie się stało i ile ewentualnie kosztowałaby naprawa oceniłby dopiero serwisant w momencie, kiedy smartfon leżałby na stole operacyjnym.

Szkopuł w tym, że my nie zajmujemy się takimi naprawami. Specjalizujemy się w naprawach ekranu: wymiany digitizerów, wyświetlaczy, szybek. :)

Pozdrawiam również. :)
Mobidoktor

Postprzez Trepson » 5 cze 2017, o 18:17

Hejka
Mój UMI e-Max zaliczył pęknięcie wyświetlacza i brak dotyku. Ile ???
Trepson

Postprzez PanParufka » 11 cze 2017, o 17:33

Cześć
Redmi 3 problem z ładowaniem, stopniowo coraz słabiej "łapie" gniazdo ładowania, trzeba dociskać, trzymać pod kątem itp. Telefon dziecka, prawdopodobnie uszkodzone mechanicznie, przez korzystanie przy podłączonej ładowarce.
Możesz ocenić co trzeba byłoby wymienić i jaki byłby całkowity koszt?
Pozdrawiam
PanParufka

Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi
ROM: Miui

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?