• Reklama

MLAiS M7 osiągnął w antutu aż 48262 punktów

Dyskusja o telefonach MLAiS. Zakup, ROMy i modyfikacje, pomoc, opinie

Re: MLAiS M7 osiągnął w antutu aż 48262 punktów

Postprzez JaQu » 5 sie 2015, o 14:59

Czyli nie ma co liczyć na poprawke co do WIFI? Baterie można jeszcze przeboleć(pewnie moduł fizyczny wifi,jest zwalony),lecz wcześniej byłem zainteresowany tym modelem,i szczerze jestem teraz w kropce.
JaQu

Telefon:: Prestigio
ROM: Custom

Reklama

Postprzez rogall » 5 sie 2015, o 23:28

Ja nie mam problemów z wifi, jeśli mam porównać do wcześniejszego elephona p6000 to Mlais zdecydowanie szybciej znajduje sieć, natomiast odległości nie testowałem
rogall

Telefon:: huawei

Postprzez ra-vau » 6 sie 2015, o 00:12

Jak możesz stwierdzać że "niemasz problemów z wifi" skoro nie sprawdziłeś do jakich odległości działa, ani nie zestawiłeś jego działania z innym urządzeniem z wifi? Może jakiś pomiar wifi analyzerem i porównanie z markowym telefonem?

W pokoju gdzie mam router wifi działało świetnie, leżałem na kanapie i śmigałem po necie. CO z tego, skoro w ogródku na zewnątrz, czy w salonie poniżej już sygnał pojawiał się i znikał, była jedna kreska, a inne sprzęty dają w tych miejscach rade.

Autor postu otrzymał pochwałę
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez rogall » 6 sie 2015, o 08:16

„Nie mam problemów z wifi” jest bardzo subiektywne, jeśli chodzi o moje potrzeby w tym zakresie Mlais je zaspokaja (plus, minus 5 metrów od routera przez ścianę). Łapie wifi bardzo szybko, łącze jest trwałe, a w porównaniu do Elephona P6000 znajduje sieć szybciej. Mogę porównać jeszcze do Huawei P6, tutaj jak chodzi o odległość od źródła Mlais wypada słabiej. Mam ten telefon prawie dwa tygodnie, kupiłem za 159,99$, jeśli bateria od Mlaisa M7 Plus rzeczywiście wydłuży czas działania tego telefonu, to w tej cenie grzechem jest narzekać na ten telefon.
rogall

Telefon:: huawei

Postprzez grsmagik » 9 sie 2015, o 19:24

A znacie może telefon w tym przedziale cenowym, który jest niemalże identyczny, tylko nie ma problemu z wifi?
Jeśli nie stanowiło by to problemu, prosił bym o linki do np. allegro, albo w ostateczności do zaufanych aukcji lub sprzedawców z aliexpress.
Jestem nowy w sprawie telefonów "chińczyków" i dlatego tak pytam.
grsmagik

Telefon:: LG

Poprzednia strona

Powrót do MLAiS