• Reklama

Mi5 vs Redmi Note 3 PRO

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Mi5 vs Redmi Note 3 PRO

Postprzez tomikitwo » 19 lip 2016, o 01:47

hard2code napisał(a):A co do vatu to chyba teraz ciężko o szczęście, trzepią jak tylko mogą..

Sorry za oftop, ale wg mnie dalej nie ma reguły bo ostatnio miałem hattricka: k3 note, htc m7 refub i redmi 3 bez vatu. Wer Wawa.

Wysłane z LG G4
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 29

Reklama

Re: Mi5 vs Redmi Note 3 PRO

Postprzez kupiec1985 » 19 lip 2016, o 13:02

marik1 napisał(a):Przedłużając temat, te same telefony - Czy za prawie dwukrotną różnicę w cenie otrzymujemy urządzenie znacząco szybsze w codziennym użytkowaniu? Czy nie grając w wymagające gry, jest sens przepłacać za Mi5? Proszę o odpowiedź w relacji cena-wydajność.

Mam mi5 (3/64Gb) i zakupiłem dwa RN3ProPrime (3/32Gb) Wszystkie zrobiłem na romie dev Xiaomi.eu z dodatkami MiuiPolska
jeśli chodzi o codzienne użytkowanie Rn3 wygrywa nieco większa baterią która zdecydowanie wolniej schodzi podczas intensywnej pracy .
Mi5 ma lepszy wygląd ( super leży w dłoni i dobrze się go obsługuje jedną ręką) ma o niebo lepszy aparat przedni jak i tylni , lepsze podświetlenie na wyświetlaczu widoczne normalnie w dzień ( W rn3 tez jest dobrze ) . Do tego wydajność testowana na antutu ponad 140tys a RN3 Pro ponad 75tys
Choć wszelkie tytuły z GP pójdą bez problemu na RM3 . tak że wydajność RN3 podejrzewam sprosta Twoim oczekiwaniom w 100%.
Gps ogólnie na Qualcommach jest dobry tak że i tu i tu był porównywalny i bez problemu złapał zasięg w moim mieszkaniu ( co aparaty na MTK miały z tym nie raz problem ) . Czytnik odcisku palca też działa błyskawicznie w obu telefonach
Rn3 jest duży , 5',5'' słabo mi leży w dłoni , przyzwyczaiłem się do 5'' które miałem w Mi3 , Mi5 mimo że ma większy rozmiar LCD to jest gabarytowo mniejszy i cieńszy do Mi3. jest taki że nie raz się łapałem za kieszenie sprawdzając czy go mam w niej . Rn3 czuć i jego wielkość i wagę choć
jest to bardzo dobrze wykonany aparat. Bardziej podobał mi się złoty od srebrnego ale to kwestia gusta
Podsumowując jeśli nie masz super extra wymagań to RN3Pro za niecałe 800pln będzie wystarczający , i nie opłaca się płacić dwa razy tyle ze Mi5 .
kupiec1985

Pochwały: 5

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów