• Reklama

Mi5 Pro (Ceramic Edition) - awaria

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Mi5 Pro (Ceramic Edition) - awaria

Postprzez Megamas » 14 kwi 2018, o 19:42

Cześć,

mam tytułowy telefon, będzie już jakieś 1,5 roku jak go użytkuję. Od dwóch tygodni mam sytuację że telefon sam się wyłącza w sposób losowy i się "ucegla", tj nie działa żaden guzik, po podłączeniu do ładowarki nie świeci się dioda. Pomaga zdjęcie obudowy, odkręcenie śrubek z osłonki baterii, odpięcie taśmy od baterii i ponowne przypięcie - po takiej akcji telefon działa 1-2 dni i znowu się "ucegla". dziś znalazłem kolejną metodę jego "odceglenia" tj przytrzymania minutę jednocześnie power i vol -. Czy znacie może sposób żeby telefon znowu zaczął się zachowywać stabilnie? Czy to wina softu czy hardwaru? Nie było żadnego wydarzenia w tym czasie typu że telefon mi upadł czy wgrywałem jakiś dziwny ROM (mam globala w najnowszej wersji).
Myślałem na początku że to wina baterii i wymieniłem na nową (na szczęście miałem zapasową) ale to nic nie zmienia.
Megamas

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi MI5 Pro
ROM: MIUI Global

Reklama

Re: Mi5 Pro (Ceramic Edition) - awaria

Postprzez Kozyk » 22 kwi 2018, o 08:28

up, mam ten sam problem i chciałbym się dowiedzieć co to może być
Kozyk

Telefon:: nokia

Re: Mi5 Pro (Ceramic Edition) - awaria

Postprzez Megamas » 1 cze 2018, o 09:57

Kolejne moje spostrzeżenia to:
a) jak się telefon sam wyłączy i "ucegli" to jak nic nie robię to zwykle po kilku godzinach sam wstaje.
b) nie ucegla się kiedy jest na stałe podpięty do ładowarki - trzymałem 2 tygodnie pod ładowarką cały czas włączony i ani razu nie padł.
Megamas

Pochwały: 2
Telefon:: Xiaomi MI5 Pro
ROM: MIUI Global

Powrót do Xiaomi