• Reklama

Mi router bezprzewodowy 4: połączenie jednoprzyciskowe MiNet

Mi router bezprzewodowy 4: połączenie jednoprzyciskowe MiNet

Postprzez gearvita » 23 sty 2019, o 13:04

Xiaomi wireless router 4 jest wyposażony w najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac, która jest 3 razy szybsza od bezprzewodowych prędkości N i zapewnia łączną szybkość transferu danych do 1167 Mb / s. Dzięki 867 Mb / s prędkościom bezprzewodowym nad krystalicznie czystym pasmem 5 GHz i 300 Mb / s w paśmie 2,4 GHz, router Mi 4 jest najlepszym wyborem dla płynnego przesyłania strumieniowego HD, gier online i innych zadań wymagających dużej przepustowości. Co więcej, cztery potężne anteny zewnętrzne o dużym zysku zapewniają większy zasięg i lepszą wydajność, gdy wiele urządzeń jest podłączonych, dzięki czemu jest idealny nawet dla dużego domu.

Cechy produktu:
● Nadaje się do sieci szerokopasmowej o prędkości 100M i większej
Przyjmuje port Gigabit Ethernet zarówno intranetowy, jak i ekstranetowy, spełniający wymagania dotyczące światłowodowego łącza szerokopasmowego.

● 2.4G 5G Dual Frequency, standard 802.11ac WiFi
Wysyła jednocześnie dwa niezależne sygnały WiFi. 2.4G nadaje się do transmisji bezprzewodowej z wieloma przeszkodami i odległościami międzystrefowymi. Przy mniejszej interferencji pasmo 5G jest szybsze. Technologia 802.11ac zapewnia szybkość i transmisję oraz płynne surfowanie po Internecie.

● High Gain 4 Antena, szeroki zasięg
Cztery anteny zewnętrzne o wysokim zysku i rozsądna struktura wewnętrzna w celu wzmocnienia efektu wzmocnienia sygnału i zwiększenia wydajności transmisji.

● Obsługa protokołu MIOT Fast WiFi Connection Protocol
Przycisk MiNet jest przeznaczony dla inteligentnych urządzeń Xiaomi, obsługuje protokół MIOT szybkiego połączenia WiFi. Przycisk MiNet zapewnia szybki dostęp do sieci nowych urządzeń, hasło nigdy nie będzie konieczne.

● Maksymalnie 128 jednoczesnych połączeń Smart Devices
Nadal martwisz się problemami opóźnień sieci spowodowanymi przez zbyt wiele inteligentnych urządzeń? Xiaomi Mi router 4 obsługuje do 128 urządzeń w tym samym czasie, jest najlepszym wyborem dla inteligentnej ery.

● Dwurdzeniowy procesor, działający płynniej
Dwurdzeniowy procesor MT7621A o prędkości 880 MHz zapewnia szybkie surfowanie po sieci, przesyłanie danych, odtwarzanie filmów.

● Więcej funkcji użytkowych w aplikacji routera Xiaomi
Przybornik Mi WiFi APP obejmuje funkcje takie jak zarządzanie urządzeniem, inteligentne ograniczenie prędkości i zestaw, spełniające różne wymagania.

● Silne rozpraszanie ciepła zapewnia stabilną pracę
Powłoka przyjmuje stop aluminiowo-magnezowy i klej przewodzący ciepło, otwory w dnie i plecach znacznie zwiększają wydajność rozpraszania, aby zapewnić długą gładkość pracy.

● Krótki wygląd Nadaje się do różnych stylów domu
Białe matowe plastikowe pudełko o prostym wyglądzie geometrii, łatwo integrujące się z różnymi stylami domowymi.

Pod względem bezpieczeństwa bezprzewodowego obsługuje szyfrowanie WPA-PSK / WPA2-PSK, kontrolę dostępu bezprzewodowego (na czarnej liście i białej liście), ukrywanie SSID, wykrywanie włamań, ochronę DoS, menedżera kontroli dostępu i izolację SSID: https://gearvita.com/xiaomi-mi-wireless-router-4.html

Może Ci się spodobać:
cheap xiaomi mijia aqara hub gateway
cheap xiaomi mi portable mouse

Obrazek
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
gearvita
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.com