• Reklama

Mi Band 2 - problemy z firmware i baterią [Gearbest]

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Mi Band 2 - problemy z firmware i baterią [Gearbest]

Postprzez HUBERTH » 5 lis 2017, o 17:56

Witam, mam problem ze swoim Mi Band 2.

Pierwszym problemem jest firmware. Dostałem opaske z V1.0.1.53 i nie chciała się ona automatycznie zaktualizować do V1.0.1.54 przez Mi Fit (3.10 i 3.12), przy próbie wgrania custom lub V1.0.1.54 przez GadgetBridge wywala błąd: Problem z transferem metadanych firmware. Doszło nawet do tego, że opaska nie chciała się sparować, udało mi się to uratować ale przez to opaska jest aktualnie na V1.0.1.52 i nie daję się zaktualizować, co mam z tym zrobić?

Drugim problemem jest bateria. Dostałem opaskę w czwartek wieczorem a już w sobotę musiałem ją ładować, ponieważ się rozladowala, miałem włączone tylko włączanie na ruch nadgarstkiem, nie była nawet praktycznie połączona z telefonem. W nocy z piątku na sobote zeszło mi z 40% baterii! W sobotę o 18 odłączyłem ją od naładowania i gdy kładłem się spać mialem 88%. Gdy wstałem dzisiaj rano miałem 65%, coś tu chyba jest nie tak. Pisać do gearbesta o refund 100%? Ponieważ wydaję mi się, że opaska jest zepsuta
HUBERTH

Telefon:: Xiaomi
ROM: MiuiPolska

Reklama

Re: Mi Band 2 - problemy z firmware i baterią [Gearbest]

Postprzez akir » 5 lis 2017, o 19:29

Nie dostaniesz od gearbest refund 100%,jesli płatność PayPal pisz tam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: huwawei