Mi 4 problem po wymianie ekranu

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Mi 4 problem po wymianie ekranu

Postprzez belek1983 » 4 lut 2018, o 14:50

witam. ok 4 miesiące temu upadł mi telefon. Niestety oprócz pękniętej szybki padł dotyk. zamówiłem nowy..ale z wymianą zeszło mi do teraz .. w tym czasie włączyłem go z dwa razy... od czasu upadku telefon nie był ładowany. przed upadkiem bateria już słabo trzymała. Po wymianie telefon nie chcę się włączyć - niemal jestem pewny że wymieniłem wszystko tak jak trzeba i niczego nie pominąłem, nie uszkodziłem. w momencie wkładania telefonu do ładowarki pojawia sie na sekunde czerwona dioda ładowania .. później nic-czarny ekran, brak nawet diody łądowania. Próbowałem robić hard reset - brak reakcji. Czy winą może być bateria która mogla w tym czasie paść - mój błąd że przed samą wymianą nie sprawdziłem czy telefon normalnie sie włącza:/ jakieś pomysły sugestię ? z góry dziękuje za pomoc
belek1983

Reklama

Re: Mi 4 problem po wymianie ekranu

Postprzez jupi49 » 4 lut 2018, o 16:58

Czasami po rozładowaniu trzeba długo czekać aż zacznie ładować, najlepiej zostaw na noc. Jeżeli nie pomoże to tylko zmiana baterii na nową/ja wimieniałem na oryginalną/. Powodzenia.
jupi49

Telefon:: Xiaomi

Postprzez pete67 » 4 lut 2018, o 19:48

potwierdzam
jeśłi nie popsułes to po prostu akku rozładowane poniżej poziomu który umozliwia jaką koleiek reakcję.
albo daj na akku ciut wyższe napięcie na pare sekund albo zostaw na noc dwie podpięty do przyzwoitej sprawnej ładowary
pete67
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez belek1983 » 9 lut 2018, o 16:59

kupiona nowa bateria - niestety również lipa - telefon nie włącza się , nie ładuje się .. na starej baterii udaje mi się ładować telefon ale tylko i wyłącznie przez power bank- na łądowarke wogóle nie reaguje - przez ok 5 min - tzn nic nie działa ale czerwona dioda ładowania świeci się przez ok 5 min i się wyłącza...wyciągam z power banku - muszę odczekać kilkanaście minut i znów podłaczajać power bank przez kilka minut świeci się dioda ładowania w telefonie -przy podłączniu do komputera coś widzi ściąga sterowniki po czym wyskakuje komunikat - hs-usb qdloader 9008 (com4) -niepowodzenie .. jakieś pomysły ?
belek1983

Powrót do Xiaomi