MEIZU PRO 6 PLUS albo?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

MEIZU PRO 6 PLUS albo?

Postprzez Hawayka » 15 lip 2018, o 13:42

Czy jest alternatywa do 800zł dla tego telefonu. Zależy mi na wszystkich parametrach, które tak naprawdę są w MEIZU.
Hawayka

Telefon:: lenovo

Reklama

Re: MEIZU PRO 6 PLUS albo?

Postprzez del » 15 lip 2018, o 20:38

Jeśli chodzi o wydajność to Redmi note 5/LeEco Le Pro 3 lub z NFC trochę słabsze Sharp S2 albo Nubia z17 Lite. Trzeba pamiętać że NFC w Meizu działa tylko w aplikacjach bankowych (przynajmniej jak na razie). No i można go w tej chwili kupić za 680zł na banggood
del

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE

Postprzez basswitek » 15 lip 2018, o 21:17

Tylko jakoś nie zwracacie uwagi, że Meizu ma Amoleda 5.7 2k, który robi różnicę. Jak już miałeś amoleda to ciężko się później patrzy na ips, w pewnych warunkach widać szarą czerń albo świecący ekran pod kątem, spadek kobtrastu.
Amoleda nie znajdziesz w żadnych nowych Xiaomi czy LeEco.
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 30
Telefon:: Xiaomi mi4c

Postprzez del » 16 lip 2018, o 05:48

Fakt, o tym zapomniałem, dochodzi jeszcze DAC, ale za to Sharp jest mniejszy, a Xiaomi ma lepszą baterie, zależy co kto potrzebuje :]
del

Pochwały: 1
Telefon:: ZTE

Powrót do Jaki telefon kupić ?