• Reklama

Meizu pro 6+ czy Xiaomi Note 2

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Meizu pro 6+ czy Xiaomi Note 2

Postprzez bumbum » 30 sty 2018, o 09:14

Caminero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No i opinie mówią same za siebie. Już leciał, juz miał byc w tym tygodniu a wczoraj napisał ze meizu ma jakies problemy z tym modelem i nie będzie go.
Kupiłem więc u goldenelectronic z allegro. Oczywiscie wpierw zadzwoniłem czy mają. W przyszłym tygodniu będzie ponoć na bank. Oni zresztą mają same pozytywne opinie i kilka kont na allegro w każdym same pozytywy.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Reklama

Postprzez Caminero » 30 sty 2018, o 09:18

Skoro z dostawa taka sieczka, to co bybyło z gwarancja? Boze chron Nas od takich aledrogo!
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Postprzez bumbum » 7 lut 2018, o 11:44

Jak narazie z Goldenelectronic bardzo zadowolony jestem. Bynajmniej z samej obsługi. Kontakt pierwsza klasa. Tak jak pisali do 6 dni w Gdyni no i jest. Dzisiaj Pani pisze ze pojutrze u mnie bo właśnie pakują go. Kontakt telefoniczny i mailowy praktycznie natychmiastowy. No i informacje na każdym etapie działania.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Postprzez Caminero » 7 lut 2018, o 15:02

Gąska prawie już w ogródku :-) no nic też już czekam ta twoja opinie jak już do rąk Ci wpadnie.
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Postprzez bumbum » 8 lut 2018, o 19:54

Dzisiaj przyszedł pro 6 plus. Oczywiscie usług google brak, ale to nie problem bo w pro 5 instalowałem z app store bez problemu. Tutaj ani rusz. Konto meizu zalogowany. Internet jest wifi jak i 4G. Próbowałem kilkakrotnie ustawień fabrycznych. Próbowałem przez wifi i przez siec 4G. Internet działa, poczta działa, sama aplikacja app store się aktualizuje ale nie łączy się z Internetem. Cały czas wyświetla się napis "Stan połączenia sieciowego stuknij aby wczytać ponownie.”

Na facebooku w meizu polska polecono mi zainstalować usługo google dla Meizu z aplikacji apk. Sama aplikacja pobrała się na telefon z mojego maila, więc internet działa. Zainstalowała się bez problemu ale tez nie łączy się z internetem.

Przeglądarka działa,aktualizacja samego app store tez się pobiera ale nic nie wczytuje. Meizu już spakowany do wysyłki ale moze do jutra jeszcze ktos mi podsunie pomysł co zrobic? Wersja flyme to 6.1.0G mam juz dość powoli chińskich wynalazków. Z Xiaomi problemy z meizu juz 2 razy. Jak zwrócą kasę b ędzie jednak samsung.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Postprzez bumbum » 9 lut 2018, o 11:05

OK, udało się. Problem był z serwerem sklepu App Store od meizu. Dzisiaj ruszyło wszystko jakby nigdy nic. Kurier był już zamówiony i opłacony do wysyłki a sam smartphon spakowany. Coś mnie ruszyło aby go wyjąć z rana i wgrac nowe Flyme. Włączam i patrzę , działa.
Oczywiście wrazenia z uzytkowania opiszę za kilka dni. Na razie jeszcze walczę z podpisami sterowników pod windows 10.

Po kilku godzinach moge powiedziec ze jest super. Dźwięk przez słuchawki bajka. Co prawda nie jest głośno jak w MiA1 który posiada specjalny wzmacniacz, ale sama jakość to mistrzostwo. Ale zaraz , zaraz są ustawienia dla DAC-a audio i chocho, dopiero aktywne jest po wykryciu słuchawek o impedancji ponizej 20ohm. Wtedy mamy do dyspozycji większą moc i wyjscie liniowe wysokiej jakości z przetwornika 32 bitowego. No no, to zaczynam lubic ten telefon. Na razie bateria się ładuje, wyłączyłem szybkie ładowanie aby nie katowac bateria. dobrze ze jest taka funkcja wyłączania. Sam system chodzi płynnie, jest intuicyjny. Czytni nie tak dokładny jak w Xiaomi ale jest OK. Trzeba mocnie przyłozyć palec wtedy odblokowuje za każdym razem. Nie ma tylko wybudzania czytnikiem, ale wystarczy wcisnąć przycisk i ułamek sekundy zostawic palec na czytniku. Można się przywyczaić. Dźwięk z głosników bardzo przyemny, czysty ale też nie za głosny. Rozmowy bardzo czyste dxwiękowo. Po zainstalowaniu około 40 aplikacji nie stwierdzam problemów. Działa OTG, jest szybkie przesyłanie plików po podłaczeniu do kompa pod usb 3.0, aczkolwiek jeszcze sterownków nie ogarnąłem. Wygląd i wykonanie to rewelacyja. Nie miałem jeszcze tak dobrze wykonanego smartphona. Widac ze to flagowiec.
Sukcesywnie będe coś dodawał w miarę uzytkowania. Zdjęcia też.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Postprzez bumbum » 14 lut 2018, o 15:14

Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP