• Reklama

[S] Meizu MX4 Pro uszkodzony software'owo

tematy usunięte

[S] Meizu MX4 Pro uszkodzony software'owo

Postprzez TLasky » 22 lis 2018, o 17:42

Typ transakcji: Sprzedaż
Przedmiot: Meizu MX4 Pro wersja szaro-czarna, 16 GB (chyba, nie mam jak sprawdzić...)
Stan: Używany
Cena: 150 zł + KW
Preferowana forma płatności: Gotówka, przelew, bourbon
Preferowana forma wysyłki: List polecony, paczkomat
Allegro: Tak, należy doliczyć prowizję
Kontakt: PM
Zdjęcia: W linku do olx
Opis:

https://www.olx.pl/oferta/meizu-mx4-pro-uszkodzony-system-przy-wgrywaniu-softu-global-CID99-IDxuW2Q.html

Witam

Na sprzedaż mam dziś używanego (kiedyś) przez kilka miesięcy Meizu MX4 Pro (wersja chińska). Korzystała z niego moja żona, aż pewnego dnia poprosiła o wgranie softu global, zaś ja zamiast zrobić co należy uwaliłem mu (prawdopodobnie) pamięć wewnętrzną. Cała reszta podzespołów jest sprawna, natomiast nie da się na nim przeprowadzić żadnej operacji, gdyż dzieje się to, co na filmie poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=lhvLsG9 ... e=youtu.be

Telefon przeleżał ponad ok. roku w szufladzie, wystawiam go w ramach przedświątecznych porządków, bo a nuż się komuś uda go uratować, lub potrzebuje jakiś części. Niestety pudełko już dawno poszło do kosza, a akcesoria rozeszły się po domownikach (u nas zawsze za mało kabli i ładowarek :-D).

Stan wizualny określam jako dobry+- ma kilka zarysowań na ramce, ale nic bardzo poważnego czy rzucającego się w oczy.

Wysyłka paczkomatem (9 zł) lub kurierem (15 zł), bardzo chętnie odbiór osobisty na terenie Krakowa (centrum lub Podgórze- Zabłocie).

UWAGA! Proszę o przemyślane zakupy, gdyż zwrotów nie przyjmuję.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Re: [S] Meizu MX4 Pro uszkodzony software'owo

Postprzez TLasky » 27 lis 2018, o 19:24

Pojszł :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Powrót do KOSZ