• Reklama

Meizu M6 Note vs Xaiomi redmi 6 vs LeEco Le 3 Pro

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Meizu M6 Note vs Xaiomi redmi 6 vs LeEco Le 3 Pro

Postprzez Anthoniz » 16 lis 2018, o 18:33

Witam, poszukuje telefonu do około 500zł. Cena najwazniejsza ale wiadomo moge tez troche przekroczyć budżet jak będzie warto. Jak narazie to moi faworyci:
Xiaomi Redmi 6
LeEco Le 3 Pro
Meizu M6

Co sądzicie o tych telefonach, a może macie jakieś inne propozycje w tym budzecie. Zalezy mi na płynnej pracy(3GB ramu) i w miare dobrym aparacie. Jak narazie przemawia do mnie Xiaomi bo dość tanio ściągne z chin albo szybko z PL. Do LeEco trzebaby stówke dołożyć, czy warto? A może Meizu? Jest tego tyle że wariuje i nie wiem co wybrać, widziałem w dobrych cenach też asusa zenfona 4(https://www.banggood.com/ASUS-ZenFone-4-Max-ZB500TL-5_0-Inch-4100mAh-3GB-RAM-32GB-ROM-MT6737V-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1351307.html?rmmds=search&ID=224&cur_warehouse=HK)
albo leagoo t5, czy te marki warto brać pod uwagę, mam laptopa asusa i jest niezniszczalny nie wiem czy przeklada sie to na telefony.
Anthoniz

Telefon:: HUAWEI

Reklama

Re: Meizu M6 Note vs Xaiomi redmi 6 vs LeEco Le 3 Pro

Postprzez rodan77 » 17 lis 2018, o 07:40

Meizu M6 Note. (nie M6)
Aparat świetny w tej klasie, bateria też ok.
Albo Cool1. Aparat też świetny, bateria również. Wadą brak slotu na kartę SD.
Ewentualnie trochę ponad 500 zł Nubia Z17 lite. Aparat trochę gorszy od powyższych, ale za to 6GB RAM i 64GB pamięci plus 2 lata gwarancji w PL I wysyłka z Niemiec, więc za 3 dni masz telefon.
Leagoo T5 odpuść, ładnie wygląda i nic poza tym.
rodan77
VIP

Pochwały: 76
Telefon:: Z17 LITE

Re: Meizu M6 Note vs Xaiomi redmi 6 vs LeEco Le 3 Pro

Postprzez Anthoniz » 17 lis 2018, o 22:02

Gdzie znajdę w takiej cenie Nubie z17 lite?
Anthoniz

Telefon:: HUAWEI

Powrót do Jaki telefon kupić ?