• Reklama

Meizu m6 note vs Nubia N3 vs...

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Meizu m6 note vs Nubia N3 vs...

Postprzez Dorpat » 17 kwi 2018, o 14:47

Zastanawiam się nad wyborem między Nubią N3, a w zasadzie Meizu M6 note ewentualnie Redmi Note 5 Pro.
Zależy mi na w miarę energooszczędnym podzespołach, dużej baterii > 3500 mAh, płynnym działaniu, długim czasie pracy na baterii (SOT minimum 8h) i dobrych zdjęciach, szczególnie po zamierzchu. W gry na telefonie nie gram, benchamrki mnie nie interesują, więc niepotrzebuję super hiper wydajnem maszyny. Co byście doradzili?

Znalazłem nawet recenzję Nubii po klingońsku, chyba jedyna na razie jaka jest na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=vsjovByg-Ts
Dorpat

Telefon:: Nokia N82

Reklama

Re: Meizu m6 note vs Nubia N3 vs...

Postprzez cyklon » 22 kwi 2018, o 12:41

Podbije. Ktos?
cyklon

Telefon:: Cool 1

Re: Meizu m6 note vs Nubia N3 vs...

Postprzez basswitek » 22 kwi 2018, o 15:54

W N3 jeśli jest jak w M2, to aparat słaby, a o zmierzchu to już w ogóle beznadzieja. To poziom trochę lepszy od Xiaomi Redmi. Natomiast sam telefon świetny (mowa o M2). Amoled, bateria bdb, na LTE ok 6h, na wifi ok 9h SOT (bateria 3500mah)
basswitek
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi mi4c

Powrót do Jaki telefon kupić ?