• Reklama

Meizu M3 Polski Rom

Muizu, jaki ROM wgrać. Zmiana oprogramowania.

Meizu M3 Polski Rom

Postprzez haller » 28 paź 2016, o 12:28

Witam!

W jaki sposób mogę wgrać polski język do modelu m3? Nie bardzo mogę znaleźć jakieś konkretne informacje.

Z góry dzięki.
haller

Pochwały: 1
Telefon:: 792281745

Reklama

Re: Meizu M3 Polski Rom

Postprzez Flyagaric » 28 paź 2016, o 14:09

Do tego fona raczej nie ma oficjalnego polskiego ROMu - trzeba było zasięgnąć info przed kupnem.
Niektórzy sprzedawcy wgrywają sztukowany (kombinowany) przez siebie ROM od M3s, ale czy jest on łatwo osiągalny i do ściągnięcia, to już nie wiem - sam sprawdź. Polecam szukać na meizufan. Jak znajdziesz ROM, to będzie też pewnie procedura opisana.

Tak w ogóle, to teraz masz telefon nie na Androidzie, a na YunOSie. Wbrew pozorom robi to różnicę i jeśli pojawią się trudne do wytłumaczenia problemy z appkami, lub ich instalacją, to winiłbym właśnie system.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 162
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez haller » 29 paź 2016, o 10:35

Już pal licho ten jęyk, ale jak odpalić sklep play? Ciągle mam błąd [RH-01]
haller

Pochwały: 1
Telefon:: 792281745

Postprzez Flyagaric » 29 paź 2016, o 21:18

haller napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chłopaki z meizufan ponoć testowali gappsy na YunOSie i Play im chodził. Jak tego dokonali - pojęcia nie mam. Szukaj na meizufan. Problem najpewniej wynika z tego, że to nie jest Android.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 162
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Powrót do ROM'y i modyfikacje