• Reklama

MAŁY telefon - max 4,3"? Android 5 w górę?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

MAŁY telefon - max 4,3"? Android 5 w górę?

Postprzez Wdhiz » 23 sty 2019, o 02:51

Siedziałem parę dni w górach [snowboard :)] i dla bezpieczeństwa i wygody przerzuciłem SIM ze swojego PPTV King 6" do MyPhone Duo Smart 4,3". I nie chce mi się wracać do czegoś większego ;)
PPTV może od czasu do czasu jeździć ze mną w plecaku/głęboko w kieszeni jako mały tablet do netu, mapa turystyczna (Osmand) ale szukam małego telefoniku z Andkiem 5 w górę. Na DuoSmarcie (And 4.0?) niestety nie zainstaluję paru apek - Google Keep, Mobilet itp. Ogólnie telefon będzie właśnie tak wykorzystywany - notatki, bilety, muza, kalkulator itp. Kłopot będzie z "jak dojadę", ale to przeżyję.
Jak na razie znalazłem tylko Archos 45B 1/8GB za 200 zł. Coś jeszcze? Im mniejsze tym lepsze, może być 3,5".
Telefony "rugged" odpadają - mają +100 g wagi w stosunku do zwykłych. Mam też Haier W718 ale przestał się z jakiegoś powodu podnosić :(
Wdhiz
AKTYWNY

Reklama

Re: MAŁY telefon - max 4,3"? Android 5 w górę?

Postprzez clorox » 23 sty 2019, o 08:36

Najlepiej poszukaj na kimovil.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Postprzez Herezja » 23 sty 2019, o 10:36

Herezja
VIP

Pochwały: 40
Telefon:: Xiaomi Redmi 4a

Postprzez Wdhiz » 23 sty 2019, o 14:27

Dzięki, dobry pomysł. Do tej pory przeglądałem tylko sklepy pod tym kątem.
Pobawiłem się DuoSmart, potwierdziło się, że to stary Andek blokuje instalację niektórych programów. Znalazłem zastępstwa softu (Google Keep, Mobilet) i na razie zostanę przy tym maluchu. Chyba, że trafi się na Allegro/OLX coś nowszego typu 1/8 GB za zdecydowanie mniej niż 100 zł.
Idę ćwiczyć cierpliwość ;) ;)
Wdhiz
AKTYWNY

Powrót do Jaki telefon kupić ?