• Reklama

Lucky Bag czy ktoś już dostał ??????

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Lucky Bag czy ktoś już dostał ??????

Postprzez skresz » 29 mar 2017, o 22:56

dobra dostałem w Digital TV Box za 23,33$ miałem http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/ ... tml?wid=21

a w RC Toys za 63,33$ mam http://www.gearbest.com/rc-quadcopters/ ... AsxZ8P8HAQ spokojnie można go kupić tez za 69$ i tu nie wiem czy mam jakiegoś walniętego czy ja nie umiem latać

podsumują może nie straciłem lecz nie jest to trafione w moje oczekiwania ale cieszę się żę tylko tak się to skończyło
skresz

Reklama

Postprzez sabaka1983 » 30 mar 2017, o 15:30

Dziś przyszedł Lucky Bag with Top RC Quadcopter a nim 1031 Skull RC Quadcopter i jeszcze 50 vatu dowalili, jednym słowem umoczyłem.
sabaka1983

Pochwały: 2

Postprzez skresz » 30 mar 2017, o 22:35

pociesze Cię bo ja tez czekam na cło za kamerkę wiec zobaczę co wyjdzie.

Ogólnie napisałem do niech bo zarówno mój dron jak i tv box nie stanowią nawet dwukrotności wartości towaru nawet gdy są sprzedawane bez promocji lecz chyba to olali, dziś pobawiłem się dronem i chyba jest to jakiś zwrot bo jeden z silników był łączony na krótko.

Ogólnie rozumiem że wysyłają coś co im zalega bo to na tym polega ale szczytem chamstwa jest by pisać regulamin na raptem dwa zdania i nawet tego nie przestrzegać. Ogólnie nie mam już ochoty korzystać z ich usług
skresz

Postprzez TediPower » 30 mar 2017, o 23:24

Czyli kot w worku, w Real sprzedają takie powystawowe przedmioty zwroty itp. za tanio, kolega kupił dysk zewnętrzny za 15€ bez możliwość zwrotu. I okazało się że brak dysku w środku. Może i tak u nich jest z tymi woreczkami.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez skresz » 31 mar 2017, o 20:36

napisałem do nich o co chodzi że w regulaminie było że wartość produktu to minimum dwukrotność zapłaconej stawki a w moim przypadku do minimum brakuje 18$. odpisali że mogą oddać 6$ i powinienem się cieszyć
skresz

Postprzez skazi » 1 kwi 2017, o 00:43

Ludzie czego wyście się spodziewali? W życiu bym się nie dał nabrać na takie coś, wcisnęli do tych worków badziewie co im zalegało i jak widać naiwni się znaleźli :-)
Kwoty które niby są minimum dwa razy wyższe niż koszt zakupu takiego worka, to pewnie brali z tych przekreślonych które biorą z sufitu :lol:

Autor postu otrzymał pochwałę
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 66

Postprzez moth » 1 kwi 2017, o 00:57

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

słowo klucz: typically
i ten dopisek na końcu

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

no jakby wiedzieli że wciskają ludzią kit.
Obrazek
moth
AKTYWNY

Pochwały: 29

Postprzez Flyagaric » 1 kwi 2017, o 01:30

To ile ich kolega kupił?? Gratuluję interesu życia!
3 sztuki i żadna nie miała zawartości po 100EUR? Bardzo jestem zdziwiony ...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 72

Postprzez skresz » 1 kwi 2017, o 09:23

To czy wtopiłem czy tez nie to akurat inna sprawa bo realnie i cenowo raczej jest na plus patrząc na nasze ceny. Tutaj chodzi o podejście sklepu i o to by temat był z rok czy dwa jak znów będą chcieli posprzedawać śmieci. Chodzi też o to że patrząc na ich metody warto się zastanowić czy kupować u nich czy w innych normalnych sklepach gdzie chociaż podejmowana jest dyskusja w momencie wystąpienia problemu a nie od początku olewka.
skresz

Postprzez Flyagaric » 2 kwi 2017, o 03:02

Nie no, wiadomo, że wyszedłeś na plus. Nie wątpię ...
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Postprzez skresz » 4 kwi 2017, o 18:45

dobra przyszła ostatnia paczka za 33$ + 48zł VAT z opłatami (pani zapomniała pobrać od siostry opłaty i wydała paczkę wiec niebawem pewnie się zjawi ponownie). W paczce było to http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_143150.html wiec jedna wartościowa rzecz, w sumie wartość kamerki to wartość wszystkich paczek za jakie zapłaciłem.

Ogólnie nie jest źle chodź żaden z prezentów mi nie spasował wiec dla chętnych mogę oddać w dobrej cenie
skresz

Postprzez Flyagaric » 5 kwi 2017, o 12:26

Korekta - oddaje się za darmo. Ty możesz sprzedać.
Flyagaric
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com