• Reklama

Lista telefonów posiadających certyfikat CE

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Lista telefonów posiadających certyfikat CE

Postprzez dervill » 17 lip 2017, o 13:00

Xiaomi Mi5s plus na stronie http://www.mi.com/en/certification/compliance/ ma CE certyfikat.

chce zakupic ten telefon http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_ ... html?wid=4

Cena jest naprawde niska do ceny z poslkiego dystrybutora.

Czy ktos moglby mi powiedziec czy przy zakupie tego telefonu przejdzie przez urzad celny. Jaka wybrac wysylke i czy kupowac z tego sklepu czy innego.

Wszelkie uwagi jak najbardziej cenne.
dervill

Telefon:: Xiaomi mi4

Reklama

Postprzez rodan77 » 17 lip 2017, o 13:33

Podstawowe pytanie: czy podlegasz pod UC Przemyśl, ewentualnie UC Poznań ?

Jeśli tak, to zapytaj w Gearbest czy ten telefon posiada oznaczenia CE na pudełku i na telefonie. Jeśli nie to nie przejdzie przez UC.
Wtedy zamawiasz DHL-em np. u Goldwaya albo wysyłasz na adres kolegi, szwagra, znajomego w inne rejony Polski, gdzie uC się nie czepia certyfikatów.
rodan77
AKTYWNY

Pochwały: 54
Telefon:: Cool1

Postprzez Szymon_Zy » 17 lip 2017, o 17:28

dervill napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie przejdzie. Gearbest sprzedaje sprzęt taki sam jak inni chińczycy czyli z dystrybucji chińskiej bez oznaczeń CE, z chińską ładowarką etc. Certyfikat CE będzie do innego model number niż ten z Gearbest.
Szymon_Zy

Telefon:: Nokia

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI