• Reklama

Limit 2 sztuk na użytkownika

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Limit 2 sztuk na użytkownika

Postprzez lagarto » 5 gru 2017, o 13:39

Mam problem-sprzedający na aliexpress wprowadził limit 2 sztuk na użytkownika. Złożyłem zamówienie bo potrzebuję akurat dwóch sztuk. Zanim zapłaciłem zorientowałem się, że jest zły adres wysyłki więc anulowałem zamówienie.
Chcę zamówić powtórnie, już z poprawnym adresem; niestety wyskakuje mi komunikat, że przekroczyłem liczbę przedmiotów na jednego użytkownika-po prostu pewnie liczy mi to anulowane zamówienie.
Pytanie brzmi: "przemieli się" to samo i za kilka godzin normalnie będę mógł złożyć zamówienie czy trzeba pisać do kogoś? Do Ali? Do sprzedawcy?
lagarto
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Redmi 4 PRO

Reklama

Re: Limit 2 sztuk na użytkownika

Postprzez rutino » 5 gru 2017, o 17:28

Załóż sobie drugie konto na ali co za problem?
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Ostrzeżenia: 1
Telefon:: U11

Postprzez eSbe » 5 gru 2017, o 18:41

lagarto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zamiast anuluwac trzeba było napisać wiadomość, że ma być wysyłka na inny adres.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: czajna

Postprzez marcoos1 » 5 gru 2017, o 22:28

Ale anulowałeś czy chcesz anulować? Przecież wciśnięcie "cancel" to nie jest automatyczne anulowanie i sprzedawca musi to zatwierdzić.
BTW. Nie lepiej napisać do sprzedawcy i pewnie u niego dostaniesz lepszą odpowiedź i szybciej niż na forum. Przecież to on wprowadził limit więc wie jak to ustawił a my nie.
marcoos1
VIP

Pochwały: 78
Telefon:: samsung

Postprzez lagarto » 6 gru 2017, o 12:00

A widzisz.. nie wiedziałem, że sprzedawca musi zatwierdzić. Myślałem, że "cancel" załatwia sprawę.

Odnośnie poprzednich porad:
- nie chciałem się bawić w zakładanie nowego konta.. Ostatecznie się ugiąłem - i zamówienie dostało ostatecznie status "closed" - jako nadużycie kuponu bo dostałem go jako nowy użytkownik ;)

- z pisaniem do Chińczyków o zmianę adresu dostawy miałem różne przejścia więc postanowiłem nie ryzykować.

Ostatecznie znajoma zamówiła mi to na mój adres ze swojego konta na Ali.

Temat można zamknąć.
lagarto
AKTYWNY

Pochwały: 41
Telefon:: Redmi 4 PRO

Postprzez Alyaa » 6 gru 2017, o 15:47

lagarto napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Już pisałam i tu na forum - kupony dla nowych użytkowników nie działają - nie przechodzą weryfikacji płatności i od razu są zamykane. Jak komuś pobierze kasę - zwrot idzie z automatu.
Alyaa

Pochwały: 6
Telefon:: Oukitel K6000 PRO

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI