• Reklama

Lightinthebox.com

Wsparcie dla kupujących, przedstawiciel sklepu na Polskę, promocje , okazje, kupony.

Re: Lightinthebox.com

Postprzez piquadrat » 1 wrz 2018, o 13:24

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie wiem czy zauważyłeś ale sklep ten zmienił nazwy wszystkich przesyłek dodając słowo Global. Formalnie zatem nie oferuje on już niczego takiego jak "Expedited Postal". Moja przesyłka z tego okresu ugrzęzła od miesiąca na pierwszym statusie: "The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically".
Szczerze mówiąc wygląda to jak przewała. Na razie sklep milczy. Nie odpowiada na zapytania o to co się faktycznie dzieje z przesyłką nadaną 03.08.
Jak widzę przedstawiciel sklepu również zniknął. Poza dwoma wpisami sprzed miesiąca nigdy nie odpowiedział na żadne pytanie.
Masz do nich jakiś kontakt? Możesz zapytać o CF510666415DE (order nr 1808010930221840)?
piquadrat
AKTYWNY

Pochwały: 13
Telefon:: brak

Reklama

Postprzez Rura » 1 wrz 2018, o 14:07

To witamy w klubie....
Mam to samo info, sklep jak się odezwał, to nakazali czekać do 31 sierpnia.
Czyli trzeba z tym uderzać do paypala, bo wygląda na przewał...
Mój numer: CF510750753DE

Czyli light lightnie padł... A taki miał być ładny Max3...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez Rura » 5 wrz 2018, o 09:04

Jeszcze wczoraj twierdzili, że przesyłka jest w drodze i maks 10 dni będzie w kraju... Nagle dzisiaj jakiś kwadrans temu: "Dear Paweł A*******, Your order 18*******16114 has been cancelled as requested and we will arrange full refund ${paymentAmountList} immediately. The refund will be credited to your account on our website. It normally takes 1-2 business days to complete the refund transaction" (gwiazdki moje dzieło ;).)
Tjaaaaa.... Zobaczymy jak ze zwrotem im pójdzie....
Niech dojdzie reszta i się żegnamy ozięble i z domieszką ironii....

Qrrrr... Gdybym wiedział, to już dawno Maxa 3 bym miał w łapach... I ciul...
Rura
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Poprzednia strona

Powrót do Lightinthebox.com