• Reklama

LG G6 vs Xiaomi Mi6 vs Samsung S7 vs Huawei P10

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

LG G6 vs Xiaomi Mi6 vs Samsung S7 vs Huawei P10

Postprzez Kwasiu » 4 maja 2018, o 16:27

Witam,
szukam następcy dla mojego Cool1 i ze wstępnego rozeznania moje wymagania spełniają następujące telefony:
- LG G6
- Xiaomi Mi6
- Samsung S7 / S7 Edge
- Huawei P10
Wszystkie kosztują na allegro do 1500 zł. Czyli spełniają podstawowy cenowy warunek, ale nie wiem który jest najlepszy z nich.
Link do porównania:
https://www.kimovil.com/en/compare/huaw ... 6-4gb-64gb
Wszystkie mają ocenę 9.9. Główny mój problem w wybraniu jednego jest to że najbardziej mi zależy na ogólnym działaniu (np. jakość rozmówi) oraz wytrzymałość, a to jest ciężkie do porównania z recenzji. W dalszej kolejności jest bateria i aparat.
Obecnie w telefonie mam 32GB i więcej nie jest mi w tym momencie potrzebne (jak również brak slotu na karte sd mi nie przeszkadza). Rozmiar ekranu 5,5 cala jest idealny, ale jak wygra coś z mniejszym ekranem to nie będzie jakaś wielka strata.
Ktoś użytkował więcej niż jeden z tych telefonów i może coś więcej powiedzieć? A może warto poczytać o jakimś innym telefonie?

Dzięki za każdą opinię.

Pozdrawiam
Kwasiu

Telefon:: ZTE

Reklama

Powrót do Porównania telefonów