Switch to full style
Odpowiedz

Re: Letv x600 - wybor romu

28 gru 2015, o 00:25

elromano napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zainstalowałeś dwa dodatkowe pliki? "MiuiV7_5.12.11_Repair_Settings.zip" i "SuperSu.zip", jeśli tak to
zrób full wipe łącznie z Internal Storage, zrestartuj telefon i wgraj ponownie Miui, po uprzednim przeniesieniu plików do telefonu.
Jeśli masz inne twrp niż 2.8.7.0 prawdopodobnie uruchomi się w języku chińskim.
Pierwsza opcja z góry po lewej jest "instal", także po tym zabiegu powinno być ok.
Poźniej możesz sobie dograć twrp angielskie.

Pamiętaj o tym iż robiąc wipe Internal Storage wykasujesz wszysto co masz w telefonie nawet zdjęcia.

Nie instalowałem tych plików, gdzie je można pobrać? Instaluje się je przez TWRP czy z menadżera urządzeń? SuperSU to do roota więc pewnie z menadżera, a ten plik .zip naprawczy? ROM który posiadam jest od gościa o nicku Vazarg.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Re: Letv x600 - wybor romu

28 gru 2015, o 04:47

Instalujesz oba przez twrp, rozszerzenie.zip. Supersu jak zauważyłeś to manager root, plik naprawczy coś tam naprawia ale ja nie widziałem różnicy.

Wypalcowane

Re: Letv x600 - wybor romu

28 gru 2015, o 11:37

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A czy jest gdzieś jakaś strona z tymi plikami do pobrania? Trochę googlowałem ale na nic.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 04:14

Działa wam na 008s RL YouTube 360 video? Normalne filmy mi działają, a przy próbie uruchomienia 360 wskakuje błąd, że rozłączno z serwerem.
Do tego multitouch, niby działa, ale później przestaje i po restarcie znów działa

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 04:47

VR nie działa prawidłowo.
Z multitouch nie mam problemów.

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 11:24

W romie 008S_RL od GrossoShop poprzez sklep play nie mozna zainstalowac aplikacji takich jak: Aliexpress, Peel Smart Remote - jest napisane "Aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem", czy na czystym romie 008s można korzystać z tych aplikacji?

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 11:42

Można ściągnąć z neta apke Ali.

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 11:58

To wiem, chciałem tylko dowiedzieć się czy problem ze zgodnością sprzętu występuje w ROMie RELOADED czy wszystkich

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 12:13

Głupie pytania lajkonika androidowego (nie bijcie, plz ;)), któremu znudził się Windows :P
1 - czy standardowe oprogramowanie zainstalowane w Letv jest... złe? Tzn. czy instalacja tego włoskiego ROMu jest mocno wskazana z jakichś powodów?
2 - czy system wgrany przez EWOO jest standardowym EUI od Letv, czy jakąś zmienioną wersją? Jeśli zmienioną, czy będzie się ona sama aktualizować?
3 - czy jeśli zainstaluję np. 008s RL i wyjdzie niedługo nowsza wersja, to on się sam zaktualizuje, czy trzeba jakoś kombinować ręcznie?

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 12:29

paralemptor napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


1. Tutaj z tego co wiem wersja standardowa ma język chiński i słaby angielski co jest główną wadą tego softu.
2. EWOO wgrywa inną wersję niż jest oryginalnie, jest tam obsługa wielu języków w tym polski (słaby), nie ma do niej oficjalnych aktualizacji. Ale z tego co wczoraj testowałem, to działała to wszystko dobrze.
3. Trzeba ręcznie instalować.

Ja w sumie też mam pytanie, do ludzi którzy mają telefon od EWOO, czy opłaca się zmieniać soft? Bo na razie nie widzę takiej potrzeby, chyba że są jakieś konkretne plusy?

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 12:33

Dzięki za odpowiedź. Czyli teoretycznie można zostawić wersję od EWOO, ale praktycznie lepiej wrzucić 008s RL? ;) Na języku polskim mi nieszczególnie zależy, może to mało patriotyczne, ale zarówno na PC, jak i telefonie od lat używam anglojęzycznych wersji wszystkiego, co się da...

Czy ręczna instalacja aktualizacji do przyszłej 009 to pełna reinstalacja wszystkiego, czy robi się sam update bez konieczności przeinstalowywania programów, przywracania backupów itp.?

Re: Letv x600 - wybor romu

29 gru 2015, o 13:30

A ma ktoś 008s bez RL i potwierdzi działanie VR, albo 007s/007s RL?
Odpowiedz