6 wrz 2016, o 18:41
Właśnie tam wchodziłem i przerzuca mnie tu
http://bbs.le.com/thread-2076012-1.html
6 wrz 2016, o 18:42
Dziękuję slavo.
6 wrz 2016, o 22:44
Możecie coś powiedzieć ciekawego na temat 17s ? Chciałbym może i spróbować ale dopiero co uporzadkowalem Miui. Jest jakiś sposób żeby np wgrać nowy system ,po czym wgrać wszystkie apki jakie miałem wcześniej ? Latanie po sklepie i instalowanie wszystkiego od początku jest czasochłonne.
6 wrz 2016, o 22:58
stock rom po prostu zainstalowales z poziomu twrp , tak?
7 wrz 2016, o 00:42
Tak
Wypalcowane
7 wrz 2016, o 09:47
Faktycznie zadziałało, wydawało mi się zbyt proste
Usunąłem ręcznie większość chińskich apek i jest póki co nieźle. Bateria minimalnie lepiej z tego co widzę ile przez noc spadło. Z tego co widzę GPS najprawdopodobniej nie działa.
Problem ma bo albo usunąłem przez przypadek albo nie było - domyślnej przeglądarki - ktoś podpowie jak się apk nazywa? bo szukanie "internet" w internecie nie przyniosło pożądanych efektów ;)
7 wrz 2016, o 10:37
Ściągnij sobie po prostu chrome, mozillę, cokolwiek. Stockowa przeglądarka szuka po chińsku i z tego co patrzyłem nie wiele da się z tym zrobić.
Samemu mam taki problem, że po reinstallce systemu cały czas wchodzi do TWRP, na różne sposoby próbowałem. Instalowałem poprzedni system jeszcze raz i dalej to samo.
7 wrz 2016, o 12:13
Chodziło mi o aosp'ową przeglądarkę, ta chińska dokładnie z tego samego powodu u mnie odpada - pomimo fajnej funkcji blokowania reklam.
I GPS jednak faktycznie u mnie nie działa.
Do tego żyroskop nie wariuje ale też nie bardzo się chce obracać na tych testowych aplikacjach które odpaliłe, ale możliwe że powiązane to jest z GPS
7 wrz 2016, o 12:54
HooCairs, ktoś już miał ten problem całkiem niedawno. Poszukaj w dziale letv bo znalazł rozwiązanie.
Wypalcowane
7 wrz 2016, o 18:39
Nie wiem, o który wątek Ci chodziło, bo sporo tego jest, a w żadnym nie znalazłem problemu identycznego do mojego. W każdym razie zainstalowałem inne TWRP, inną wersję systemu i dalej zamiast systemu bootuje się TWRP.
7 wrz 2016, o 18:52
Właśnie był taki sam przypadek, przestawiła się flaga i wchodził tylko do twrp. Nie pamiętam dokładnie co zrobił ten ktoś ale udało mu się telefon postawić na nogi.
Wypalcowane
7 wrz 2016, o 19:11
Jak już ktoś obada 17 to dajcie znać jak jest w porównaniu do 16.
Dziś się dowiedziałem, że na 16 nie dochodzą do mnie wszystkie smsy..
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.