• Reklama

Lenovo Vibe X3 Lite (K51c78)

Lenovo Vibe X3 Lite (K51c78)

Postprzez kicior 02 » 24 mar 2017, o 07:54

Jakiś kretyn w punkcie serwisowym w Polsce. Zainstalował ROM nie z tego modelu który w rzeczywistości jest.Muj telefon to Lenovo Vibe X3 Lite (K51c78) A zainstalowano Lenovo Vibe K4 Note. W wyniku czego, telefon nie widzi kart SIM. Wszystkie programy jakich używałem podczas wgrywania ROM-u nie pozwalały na instalację ponieważ identyfikowały go po niewłaściwym systemie który w nim jest. Jakieś pomysły jak to naprawić? Dodam, że mieszkam w UK. Więc odpada ponowne oddawanie go tam gdzie to zje...i. I tak zrobili to 2 razy.
kicior 02

Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Lenovo Vibe X3 Lite (K51c78)

Postprzez JDStar » 24 mar 2017, o 16:19

Wgraj jakiś stockowy soft flashtoolem - jak nie jest uwalony baseband to powinno wszystko wrócić do normy.
Odceglanie/ożywianie telefonów. Polonizacja chińskich telefonów / ROM'ów.
JDStar
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: Xiaomi RN3Pro

Postprzez kicior 02 » 2 kwi 2017, o 05:40

Gdy go oddawałem to poza opcją ładowania, po podpięciu ładowarki i logo Lenovo to nie było nic. Nawet Windows go nie widział. Już pół roku próbuję go zrobić. Teraz też wyskakują mi jakieś błędy gdy uruchamiam flashtoola. Może ktoś mieszka w Londynie? Zapłacę. Gdybym miał czas to przekopał bym całego neta i w końcu bym go zrobił. Ale nie stety go nie mam. Dla tego dałem do serwisu. Tego psełdo serwisanta jak kiedyś dorwę to mu łeb up......e
Kto wie może nawet na tym forum się radził jak to zrobić. Było to robione w Rudzie Śląskiej. Zrobił 2 razy to samo. Ale ostatnim razem niestety nie odbierałem telefonu osobiście tylko został mi odesłany do UK
kicior 02

Postprzez kicior 02 » 5 kwi 2017, o 11:58

Wczoraj udało mi się wgrać właściwy Rom. Ale problem z nieczytaniem kart sim pozostał. System nie przydziela numerów IMEI do kart SIM. W telefonie je widzę, nawet pisze z jakiej sieci są. Ale w miejscach siły zasięgu krzyżyki. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu? Nie instalując kolejnego ROM-u. Bo w sieci ich nie ma.
kicior 02

Powrót do Pomoc techniczna