Lenovo V35 samochód DVR: 1080p rozdzielczość, kąt 120 stopni

Lenovo V35 samochód DVR: 1080p rozdzielczość, kąt 120 stopni

Postprzez gearvita » 20 lut 2019, o 11:16

Lenovo V35 jest wyposażony w kamerę 1080P, zapewniającą wyraźny obraz i wideo. Wystarczy zamontować na desce rozdzielczej lub szybie przedniej, aby uzyskać rejestrację obrazu o kącie widzenia 120 stopni, nie tylko w samochodzie, ale także w otoczeniu. Wbudowany czujnik G może wykryć kolizję i zainicjować nagrywanie wideo w trybie awaryjnym, co ułatwia jego odtworzenie w celu odtworzenia.

Cechy produktu:
● Nagrywanie wideo Full HD
Wysoka rozdzielczość 1080P pozwoli na wyraźniejsze zarejestrowanie całego procesu jazdy, dzięki czemu możesz mieć wygodny widok podczas jazdy.

● Obiektyw szerokokątny 120 stopni
Dzięki szerokiemu kątowi 120 stopni kamera może rejestrować większy obszar przed samochodem, aby szczegółowo rejestrować otoczenie.

● Nagrywanie w pętli
Płynna rejestracja w pętli, automatycznie pokrywa wcześniejsze segmenty, gdy miejsce w pamięci jest pełne.

● Monitorowanie opóźnienia czasu
Z wbudowaną baterią 110mAh nagrywanie wideo opóźni się o 30 sekund po zaparkowaniu, zapewniając prawdziwą ochronę parkingu.

● Inteligentne wykrywanie ruchu
Kiedy zdjęcie z przodu jest nadal przez 60 sekund, automatycznie przejdzie w stan oszczędzania energii, gdy pojawi się ruchomy obiekt, zacznie on nagrywać ponownie.

● Jeden klucz do odtwarzania
Pomóż szybko przywrócić scenę, znajdź prawdę.

● Wykrywanie czujnika G
Wykrywa gwałtowne zmiany przyspieszenia, gdy wystąpi wypadek lub nagłe hamowanie, automatycznie zablokuje segmenty wideo wypadku, co jest przydatne do dalszego użycia.

● Funkcja blokady awaryjnej
Gdy pojazd ma kolizję lub przewrócenie się, może natychmiast zarejestrować obraz wideo, automatycznie zablokować i zapisać cenny obraz, a film z blokadą nie zostanie objęty, stanowi ważny dowód na wypadek.

Jeśli chcesz skorzystać z kamery samochodowej, za pomocą której możesz zarejestrować swoją podróż do pracy lub przeprowadzić test w razie wypadku, Lenovo V35 może być dobrym wyborem: https://gearvita.com/lenovo-v35-1080p-f ... r-dvr.html

Możesz polubić:
xiaomi gaming headset
mi band 3

Obrazek
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
Avatar użytkownika
gearvita
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 11:04
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.comKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron