• Reklama

Lenovo a820

Lenovo A820

Lenovo a820

Postprzez kombajnik » 23 kwi 2013, o 15:15

Hej

Dziś o 11 dotarł do mnie mój wyczekiwany Lenovo a820 i jest problem :( chyba mam wadliwy wyświetlacz....

Oto jak wygląda na telefonie nagrany filmik (pasek na dole)

Obrazek

Podczas jego odtwarzania jest to samo. Do tego jakby brakuje kolorów. Np twarz mam niebieskawą na filmiku.... filmy na YT w HQ to pikseloza...

Film odtworzony na kompie jest OK bez tego paska z boku i kolory też są ok. Jakościowo przyzwoicie.

Probowalem otwierać filmik na telefonie uzywajac np mxplayer liczac na to ze to wbudowana aplikacja do otwierania filmikow ma jakis blad ale jednak nei :/ na mxplayer tez to wyglada fatalnie :(

Zdjęcia wychodzą dobre i na telefonie też są pokazywane prawidłowo.

Czy to wina wyświetlacza czy ciulowaty soft? Prosze o pomoc :( mam nadzieje że nie będę musiał telefonu odsyłać do chin :(

I mam jeszcze pytanie :
Jak wylaczyc wibracje telefonu na 3 głowne guziki? Bo udalo mi sie wylaczyc wibre podczas pisania na klawiaturze co stukniece ale jak wylaczyc calkowicie wibre to niewiem... bo ta wibra jest strasznie hmmm ciulowa :) w mojej defy jest o wiele lepsza i ladniej brzmi tu telefon wibrujac po prostu trzeszczy.. (takie moje odczucie)
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Reklama

Re: Lenovo a820

Postprzez dytruff » 24 kwi 2013, o 11:56

kombajnik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie. Wyświetlacz masz dobry.
dytruff
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: ZTE v975
ROM: B06

Postprzez bumbum » 24 kwi 2013, o 13:19

Na 99% masz skopany soft. Cos mi się wydaje ze te Lenovo to kicha, juz drugi przypadek wady softu. Wgraj nowy soft, ten co wgrał dnb8, ale zapytaj go wpierw czy u niego jest OK.
Xiaomi Redmi Note 3 Pro
bumbum
VIP

Pochwały: 29
Telefon:: Cool1 Dual C106-9
ROM: stable 5.8.017s

Postprzez kombajnik » 24 kwi 2013, o 23:22

Uf, kamień z serca :) wgrany nowy soft (póki co angielski z działającym sklepem google) i problem zniknął :)
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Powrót do Lenovo A820