• Reklama

Lenovo a820 nieprawidlowy imei......

Lenovo a820 nieprawidlowy imei......

Postprzez majkelos » 2 lip 2013, o 18:19

witam wczoraj dostałem przesylke z telefonem lenovo a820.telefon kupiony na allegro przez pośrednika.telefon ma polski jezyk.moja radość nie trwala długo ponieważ po wlaczeniu tel zobaczyłem komunikat nieprawidłowy imei i nie laczy się z żadna siecia ;/ jestem w tym temacie kompletnie zielony i nie wiem co mam robic dalej ;/ może ma ktoś jakiś pomysl?czy nie kombinować samemu tylko odeslac go do serwisu?
majkelos

Reklama

Postprzez gotenks-china » 2 lip 2013, o 21:36

Istnieje możliwość, że telefon jest kradziony i ma zablokowany u operatorów IMEI ... Oby nie ...
gotenks-china

Pochwały: 1

Postprzez Mafisq » 3 lip 2013, o 02:57

hmm jak wysyłka z polski i z allegro to jakiś dresik mógł zakosić tutaj w polsce lenovo i myślac że to chinczyk może sprzedać bez konsekwencji
Mafisq

Postprzez majkelos » 3 lip 2013, o 10:46

zle się zrozumieliśmy telefon przysłany bezpośrednio z Azji tylko kupiony przez pośrednika na allegro wiec na pewno nie jest to kradziony tel :)
dzisiaj dostałem wiadomość od sprzedawcy ''Zdarza sie czasami taki komunikat. Przy błedzie w wgrywaniu ROM , czasami sie tak zdarzy. Trzeba dokonac ponownego przypisania numerów IMEI w telefonie. Robi sie to za pomocą aplikacji z komputerem''.
ehhhh czekałem na niego prawie 3 tygodnie a teraz znowu zabawa z odsylaniem do serwisu(naszczescie w Polsce) i kolejne czekanie.
majkelos

Powrót do Pomoc techniczna