Switch to full style
Lenovo A760
Odpowiedz

Lenovo A760 - brak połączeń wychodzących

22 lis 2013, o 00:35

Witam

Od kilku dni mam problem z moim A760. Posiadam go kilka tygodni i do tej pory było wszystko ok. Parę dni temu włożyłem kartę z Aero2, ale spieszyłem się do pracy i nie poszukałem czy trzeba coś jeszcze kombinować żeby Aero działało. A jak wiadomo, trzeba pokombinować żeby dodać APN :) Także z powrotem dałem do pierwszego slotu kartę z Orange, do drugiego natomiast kartę z Play. Wieczorem chciałem zadzwonić korzystając z karty Orange, ale wszelkie połączenia są natychmiast przerywane. Smsy działają w obie strony, dodzwonić się do mnie można. Karta z Play w drugim slocie działa bez problemu.
Zrobiłem więc kopię zapasową danych na kartę pamięci, po czym przywróciłem ustawienia fabryczne. Od tego momentu miałem spokój przez 2 dni. Dziś znów nie mogłem wykonać żadnego połączenia wychodzącego. Zamiany kart miejscami, zostawienie tylko karty z Orange w jednym bądź drugim slocie nic nie daje.
Macie jakieś pomysły? Oprogramowanie w telefonie jest takie jak przyszło, nic tam specjalnie nie grzebałem, po resecie do ustawień fabrycznych poustawiałem sobie na nowo jedynie dzwonki i budziki.
Odpowiedz