• Reklama

Lenovo A660 vs Jiayu G3

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Lenovo A660 vs Jiayu G3

Postprzez musiek » 4 sty 2013, o 17:26

Stoje przed wyborem jakiegoś dobrego DUALSIMa wpadalem na dwa chyba ciekawe modele,
co Waszym zdaniem będzie lepsze lenovo A660 czy Jiayu G3 albo macie jakieś swoje propozycje w cenie do 220USD na aliexpress (jak mam dołożyć kilka groszy to też dołoże :] )

Wymagania:
- dobra obsługa DUALSIM najchętneij dual active a nei standby ale peweni takich nie ma
- dobry, szybki GPS
- gorilla glass
- dobry aparat z fleszem/LED
- Dobra pojemna bateria
- polski jezyk menu
- mały wymiar grubości telefonu max 10mm
- bluetooth, WIFI
- fajnie jakby miał gwarancje realizowaną w PL/EU/Europie

[ Dodano: 2013-01-04, 15:41 ]
jeszcze wpadłem na coś takiego[hide] http://www.telix.pl/artykul/imperius-2- ... 52552.html[/hide]

ogromna bateria, tylko chyba trochę za duży ten ekranik i słaba rozdzielczość
nie wiem czy to ma aż takie znaczenie bo nigdy jeszcze nie miałem telefonu z androidem
Ostatnio edytowano 6 sty 2013, o 23:42 przez musiek, łącznie edytowano 1 raz
musiek

Reklama

Postprzez matikuc » 7 sty 2013, o 14:54

Ja polecam Lenovo A660 tamtego drogiego nie znam a ten mam i cały czas go użytkuje i jestem z niego zadowolony. Niestety nie wiem jak jest z gwarancją u nas w Polsce bo sprowadziłem go. Ale nie powinno być podejrzewam problemu jeśli będziesz posiadał paragon zakupu i udasz się do jakiegoś autoryzowanego sklepu Lenovo.
matikuc

Postprzez emtezet » 18 lut 2013, o 14:03

Ja tylko przestrzegam kupujących przed zakupami od użytkownika joker38 który twierdzi że ma przedstawicielstwo lenovo na Polskę. Gość to krętacz i oszust, miałem kupować tel na ebayu ale mówie mają przedstawicielstwo to zadzwonie. Gość twierdził że nie ma problemu z gwarancją i że w razie czego on odsyła tel do producenta. Tel przyszedł oczywiście z rootem, ale to najmniejszy problem, problem to brak możliwośći ustawienia strefy czasowej oraz skopany IMEI. Gość jak do niego napisałem oczywiście się wypiął i powiedział żebym sobie odesłał tel do producenta, szkoda że od 3 dni nie otrzymałem adresu... może wątek nie ten ale komentarza już wystawić nie mogę bo gość jako warunek udzielenia gwarancji daje 48 godzin na wystawienie komentarza (tel na początku logował się do sieci mimo komunikatu o nieprawidłowym IMEI , po 3 dniach play nie pozwala na logowanie). Zielony nie jestem to tel sobie ogarnę ale ostrzegam innych przed tym gościem.
emtezet

Postprzez east-import.pl » 18 lut 2013, o 14:38

Kupiłeś przez allegro więc komentarz możesz wystawić Więc śmiało wal mu negatywa.
Widać że Gościu fajnie się zabezpieczył. U nas Gwarancja 12 miesięcy. Od Nowego roku sami zajmujemy się procedurami Gwarancyjnymi. Ale jak widać na allegro jeszcze naciągacze działają
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez emtezet » 19 lut 2013, o 10:29

No niestety, komentarz poszedł pozytywny bo tel przez pierwsze dni logował się do sieci a ja chciałem mieć gwarancję. Ale tak jak powiedziałem, sprawy nie popuszczę, naciągaczy trzeba tępić w zarodku.
emtezet

Postprzez east-import.pl » 19 lut 2013, o 10:38

Czyli i tak gwarancji Brak :(
EAST-IMPORT
east-import.pl
AKTYWNY

Postprzez robi1976 » 29 cze 2013, o 22:40

emtezet napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

spróbuj napisać do allegro, że chciałbyś zmienić komentarz
kiedyś niechcący walnąłem negatywny, napisałem do allegro i zmienili
może w drugą stronę też się da ;)
okaż wyrozumiałość ;)
robi1976

Postprzez carlos_69 » 30 cze 2013, o 00:01

robi1976
Właśnie odpowiedziałeś na post z przed 4 miechów..... chyba raczej już mu nie pomożesz :)
carlos_69

Pochwały: 1

Powrót do Porównania telefonów