Switch to full style
Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Lenovo a certyfikat CE

12 mar 2015, o 13:19

Witam. Chciałbym kupić kilka modeli telefonów Lenovo (A850+, K910 oraz Vibe X2) od Goldway'a. Kontaktowałem się ze sprzedawcą i okazuje się, że te telefony nie są oznaczone znakiem CE oraz nie posiadają takiego certyfikatu. Co w momencie, gdy UC zatrzyma mi przesyłkę?

Re: Lenovo a certyfikat CE

12 mar 2015, o 13:39

W momencie gdy zatrzyma to jeszcze nic. Ale jak da do ekspertyzy UKE i nie ma znaczka CE, to zapomnij o telefonach. Było milion razy na forum - poszukaj trochę.

Re: Lenovo a certyfikat CE

12 mar 2015, o 16:22

akustycznie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

zwłaszcza jak będzie UC Poznań
Odpowiedz