• Reklama

Leeco Le pro 3 x651

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Leeco Le pro 3 x651

Postprzez jeedek » 11 mar 2018, o 10:58

Rozumiem, że na ten moment nie ma polskiego softu z działającym NFC?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Reklama

Re: Leeco Le pro 3 x651

Postprzez omegamat162@wp.p » 14 mar 2018, o 21:54

No czarnego AI x653 4/32 używam 5 dni na stock soft z polskim od sprzedawcy. wygląd zajefajny, gdyby nie kolor to x722 by poszło. Bateria mi w dobę spada do 40 % i tak codzień się podładowuję jak śpię. ekran no na automacie właśnie taki przyciemny i biel w niebieski wpada, ale może przez szybkę którą dostałem z telefonem bo ona wydaje się trochę dupna.
wydajność w antutu v7 tylko sprawdziłem to 108k pts. No grafika na nim najsłabsza. Ale gierek narazie nie instaluję i nie są dla mnie zbyt ważne, ludzie piszą że i tak każda gierka idzie bez ściny.
Dotyk taki średni ale ścinek nie doświadczyłem, tylko zamulone strony. Dotyk może także przez szkło słabszy bo naprawdę dziwne jest.
Nakładki od Leeco nie działają i są nie potrzebne. Troszkę łysy jest soft eui 5.9 bo nawet widgetu żadnego nie mogę ustawić. Po pewnym czasie chętnie bym przeszedł na jakiś inny rom.
Aparat dla mnie fajnie wygląda i nie jest zły. wagi nie przywiązuję do tego zbyt dużej.
Dolby Atmos działa ale dość średnio. Gdzieś coś czytałem że któryś leeco używa drugiego głośnika ale chyba to nie ten model .
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z telefonu, cena/jakość na ogromnym poziomie.
omegamat162@wp.p

Telefon:: LeEco le 2 x527

Poprzednia strona

Powrót do LeTV LeEco