• Reklama

LeEco Le max 2 x829 przyciski

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

LeEco Le max 2 x829 przyciski

Postprzez freeszu » 16 sie 2017, o 20:38

Witam.

Od trzech dni borykam się z taki problemem,a mianowicie przestał działać przycisk od blokowania i ściszania. Podgłaśnianie działa, ale już gdy chce ściszyć głośność to niestety nie działa. To samo gdy chcę zablokować telefon to przycisk też nie reaguje( co wiąże się z tym,że gdy tel się wyłączy to już go nie uruchomię). Spotkał się ktoś z taką usterką?. Dodam ze telefon posiadam od 4 miesięcy.
freeszu

Telefon:: LeEco Le Max 2 x829

Reklama

Re: LeEco Le max 2 x829 przyciski

Postprzez freeszu » 18 sie 2017, o 07:34

No cóż. Widzę że nikt nie jest chętny do pomocy. Także podsumuję 4 miesiące użytkowania. Na telefon się skusiłem w miarę dobrymi recenzjami, no i dobrymi "bebechami". Lecz na tym trochę czar prysł. W porównaniu do poprzedniego telefonu( Samsung Galaxy S6) zdjęcia wypadały średnio. Prędkość działania mniej więcej porównywalna z lekką przewagą na LeEco. Wyświetlacz mogę ocenić na plus. Lecz miałem problem z kolorem czerwonym,który był raczej różowy niż czerwony.Jakość połączeń oceniam 4 na 6 możliwych. Szybkość czytnika linii papilarnych,no to chyba każdy sam wie jak to jest w tym modelu. Szału nie ma,choć miał czasem przebłyski i działał ultraszybko. Na samym początku wgrałem rom small eui bo na oryginalnym było tyle chińskiego syfu, że to się w głowie nie mieści. Niestety bardzo dużym minusem jest jak dla mnie fixowanie z powiadomieniami, które żyły swoim życiem. W mniejszych miejscowościach czasem bywał problem z zasięgiem. Czas pracy jak dla mnie był okej. Korzystam dużo w trakcie dnia z internetu,sms itd. Zawsze zostawało kilka procent. No i teraz ten problem z przyciskami. Jeżeli tel się rozładuje, to już go nie włączę bo nie działa przycisk on/off. Ogółem oceniam telefon na 3+/6. Nie dam chyba się więcej namówić na "rodowitego" chińczyka. Zakupiłem już jeden z tegorocznych flagowców i myślę, że będę z niego tak zadowolony jak z Galaxy S6.
freeszu

Postprzez tpawel » 18 sie 2017, o 08:08

Generalnie jeśli chodzi o aparat to ten w S6 to chyba na dzisiaj dalej poziom nieosiągalny dla 99% Chińczyków. Co do przycisku to popatrz na Ali, pewnie można kupić taśmy do wymiany, ale chyba najpierw spróbowałbym wykluczyć problem softwarowy
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez freeszu » 22 sie 2017, o 23:35

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Miałeś rację. Wgrałem od nowa rom tzn przywrocilem ustawienia fabryczne i przyciski zaczęly działać. Dziwna sprawa.
freeszu

Postprzez tpawel » 23 sie 2017, o 08:26

Ciesz się a nie się zastanawiasz ;)
tpawel
VIP

Pochwały: 83
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Powrót do LeTV LeEco